Настінна спліт-система для приміщень до 70 кв. м., потужність охолодження 7.05 кВт, потужність обігріву 7.35 кВт. Режими роботи: охолодження, обігрів, турбо, нічний, вентиляція, осушення повітря.
Фреон R410, самодіагностика, гідрофільні покриття теплообмінника, авторестарт, антикорозійне покриття, опція – Wi-Fi модуль SK-102, запам'ятовування позиції жалюзі, 24-годинний таймер, самодіагностика, легко миється панель.
Особливості:
Повнофункціональний рестарт
При відновленні електроживлення після відключення або аварії мережі відбувається перезапуск керуючої системи для відновлення забезпечення роботи системи за раніше заданим параметрам.
Функція самоочищення
Очищення від надлишкової вологи дає змогу осушити теплообмінник перед повним відключенням кондиціонера, щоб запобігти появі в ньому цвілі і бактерій, здатних викликати неприємні запахи при накопиченні. Активується з ПДУ.
Системи самодіагностики і захисту
Системы самодиагностики и защиты при возникновении неполадок в компонентах запрещают работу прибора, исключая тем самым возможность более серьезной поломки или опасность для дальнейшей эксплуатации оборудования.
Фильтр Silver Ion (опция)
Опциональный фильтр с ионами серебра устанавливается на посадочное место, заготовленное на пылевом фильтре. Он способствует лучшей очистке воздуха, воздействует на воздушный поток отрицательно заряженными ионами, нейтрализующими все вреднее элементы и бактерии.
Диапазон рабочих наружных температур:
Режим охлаждения: + 16 ... + 42 °C
Режим обогрева: - 15 ... + 15 °C
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IDEA |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Таймер | Так |
| Тип управління | Електронне |
| Рівень шуму | 39.5 дБ |
| Колір корпусу | Білий |
| Электрические параметры | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичний режим роботи | Да |
| Висота зовнішнього блока | 702 мм |
| Висота внутрішнього блока | 327 мм |
| Глибина зовнішнього блока | 363 мм |
| Глибина внутрішнього блока | 220 мм |
| Дисплей | Да |
| Захист від замерзання | Да |
| Інвертор | Да |
| Використовуваний холодоагент | R410a |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Максимальна довжина комунікацій | 30 м |
| Потужність обігрівання | 8.79 Вт |
| Потужність охолодження | 7.88 Вт |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Нічний режим роботи | Да |
| Пульт дистанційного керування | Да |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Режим вентиляції | Да |
| Режим осушення повітря | Да |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обогрівання |
| Рекомендована площа приміщення | 70 кв.м |
| Тип внутрішнього блока | Настінний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Функція іонізації | Немає |
| Функція пам'яті | Да |
| Частота | 50 Гц |
| Ширина зовнішнього блока | 845 мм |
| Ширина внутрішнього блока | 1040 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 199 ₴
