Настінна спліт-система для приміщень до 50 кв. м., потужність охолодження 5.29 кВт, потужність обігріву 5.29 кВт. Режими роботи: охолодження, обігрів, турбо, нічний, вентиляція, осушення повітря.
Фреон R410, самодіагностика, гідрофільні покриття теплообмінника, авторестарт, антикорозійне покриття, опція – Wi-Fi модуль SK-102, запам'ятовування позиції жалюзі, 24-годинний таймер, самодіагностика, легко миється панель.
Особливості:
Повнофункціональний рестарт
При восстановлении электропитания после отключения или аварии сети происходит перезапуск управляющей системы для восстановления обеспечения работы системы по ранее заданным параметрам.
Функция самоочистки
Очистка от избыточной влаги дает возможность осушить теплообменник перед полным отключением кондиционера, чтобы предотвратить появление в нем плесени и бактерий, способных вызывать неприятные запахи при накоплении. Активируется с пульта ДУ.
Системы самодиагностики и защиты
Системи самодіагностики і захисту при виникненні неполадок в компонентах забороняють роботу приладу, виключаючи тим самим можливість більш серйозної поломки або небезпеку для подальшої експлуатації обладнання.
Фільтр Silver Ion (опція)
Опціональний фільтр з іонами срібла встановлюється на посадочне місце, заготовлене на пиловій фільтрі. Він сприяє кращому очищенню повітря, впливає на повітряний потік негативно зарядженими іонами, що нейтралізують всі шкідливі елементи і бактерії.
Діапазон робочих температур зовнішніх:
Режим охолодження: + 16 ... + 42 °C
Режим обігріву: - 15 ... + 15 °C
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IDEA |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Таймер | Так |
| Тип управління | Електронне |
| Рівень шуму | 39.5 дБ |
| Колір корпусу | Білий |
| Электрические параметры | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичний режим роботи | Да |
| Висота зовнішнього блока | 555 мм |
| Висота внутрішнього блока | 302 мм |
| Глибина зовнішнього блока | 300 мм |
| Глибина внутрішнього блока | 213 мм |
| Дисплей | Да |
| Захист від замерзання | Да |
| Інвертор | Да |
| Використовуваний холодоагент | R410a |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Максимальна довжина комунікацій | 30 м |
| Потужність обігрівання | 6.38 Вт |
| Потужність охолодження | 6.13 Вт |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Нічний режим роботи | Да |
| Пульт дистанційного керування | Да |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Режим вентиляції | Да |
| Режим осушення повітря | Да |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обогрівання |
| Рекомендована площа приміщення | 50 кв.м |
| Тип внутрішнього блока | Настінний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Функція іонізації | Немає |
| Функція пам'яті | Да |
| Частота | 50 Гц |
| Ширина зовнішнього блока | 770 мм |
| Ширина внутрішнього блока | 957 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 800 ₴
