Настінна спліт-система для приміщень до 30 кв. м., потужність охолодження 3.23 кВт, потужність обігріву 3.53 кВт. Режими роботи: охолодження, обігрів, турбо, нічний, вентиляція, осушення повітря.
Фреон R410, самодіагностика, гідрофільні покриття теплообмінника, авторестарт, антикорозійне покриття, опція – Wi-Fi модуль SK-102, запам'ятовування позиції жалюзі, 24-годинний таймер, самодіагностика, легко миється панель.
Особливості:
Повнофункціональний рестарт
При восстановлении электропитания после отключения или аварии сети происходит перезапуск управляющей системы для восстановления обеспечения работы системы по ранее заданным параметрам.
Функция самоочистки
Очистка от избыточной влаги дает возможность осушить теплообменник перед полным отключением кондиционера, чтобы предотвратить появление в нем плесени и бактерий, способных вызывать неприятные запахи при накоплении. Активируется с пульта ДУ.
Системы самодиагностики и защиты
Системы самодиагностики и защиты при возникновении неполадок в компонентах запрещают работу прибора, исключая тем самым возможность более серьезной поломки или опасность для дальнейшей эксплуатации оборудования.
Фильтр Silver Ion (опция)
Опциональный фильтр с ионами серебра устанавливается на посадочное место, заготовленное на пылевом фильтре. Он способствует лучшей очистке воздуха, воздействует на воздушный поток отрицательно заряженными ионами, нейтрализующими все вреднее элементы и бактерии.
Диапазон рабочих наружных температур:
Режим охлаждения: + 16 ... + 42 °C
Режим обогрева: - 15 ... + 15 °C
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IDEA |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Таймер | Так |
| Тип управління | Електронне |
| Рівень шуму | 39.5 дБ |
| Колір корпусу | Білий |
| Электрические параметры | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичний режим роботи | Да |
| Висота зовнішнього блока | 495 мм |
| Висота внутрішнього блока | 285 мм |
| Глибина зовнішнього блока | 270 мм |
| Глибина внутрішнього блока | 194 мм |
| Дисплей | Да |
| Захист від замерзання | Да |
| Інвертор | Да |
| Використовуваний холодоагент | R410a |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Максимальна довжина комунікацій | 25 м |
| Потужність обігрівання | 4.04 Вт |
| Потужність охолодження | 3.84 Вт |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Нічний режим роботи | Да |
| Пульт дистанційного керування | Да |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Режим вентиляції | Да |
| Режим осушення повітря | Да |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обогрівання |
| Рекомендована площа приміщення | 30 кв.м |
| Тип внутрішнього блока | Настінний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Функція іонізації | Немає |
| Функція пам'яті | Да |
| Частота | 50 Гц |
| Ширина зовнішнього блока | 720 мм |
| Ширина внутрішнього блока | 715 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 999 ₴
