Кондиционер Idea ISR-12HR-SA7-N1 способен быстро охлаждать и обогревать воздух, за счет чего в помещении можно легко обеспечить комфортные климатические условия в любое время года.
Кроме того, прибор также может осушать и очищать окружающий воздух,в нем есть режим ионизации и вентиляции, режим комфортного сна и функция самодиагностики, которая поможет быстро определить проблему, вызвавшую сбой в работе.
Отметим, что кондиционер адаптирован для работы на обогрев при минусовой температуре до -7C и оснащен системой антиобледенения наружного блока.
Є функція таймера, дозволяючи програмувати час включення і відключення пристрою протягом 24 годин.
А висока якість виконання і матеріалів забезпечать кондиціонеру довгий термін служби.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IDEA |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Таймер | Так |
| Тип управління | Електронне |
| Рівень шуму | 38 дБ |
| Колір корпусу | Білий |
| Электрические параметры | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичний режим роботи | Да |
| Висота зовнішнього блока | 500 мм |
| Висота внутрішнього блока | 285 мм |
| Глибина зовнішнього блока | 240 мм |
| Глибина внутрішнього блока | 200 мм |
| Дисплей | Да |
| Захист від замерзання | Да |
| Інвертор | Немає |
| Використовуваний холодоагент | R410a |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Максимальна довжина комунікацій | 15 м |
| Потужність обігрівання | 3.65 Вт |
| Потужність охолодження | 3.55 Вт |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Нічний режим роботи | Да |
| Пульт дистанційного керування | Да |
| Режим вентиляції | Да |
| Режим осушення повітря | Да |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обогрівання |
| Рекомендована площа приміщення | 35 кв.м |
| Тип внутрішнього блока | Настінний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Функція іонізації | Да |
| Функція пам'яті | Да |
| Частота | 50 Гц |
| Ширина зовнішнього блока | 660 мм |
| Ширина внутрішнього блока | 750 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 978 ₴
