Atlantic Vertigo Steatite Essential 30 MP-025 2F 220E-S – сучасна, швидке і доступне рішення, якщо необхідно організувати в приміщенні подачу гарячої води. Це водонагрівач нового покоління з унікальними запатентованими технологіями і ексклюзивним дизайном. Власні думки про Atlantic Vertigo Steatite Essential 30 MP-025 2F 220E-S доводять, що модель розрахована на запити та потреби сучасного покупця.
Переваги Atlantic Vertigo Steatite Essential 30 MP-025 2F 220E-S
При рішенні купити Atlantic Vertigo Steatite Essential 30 MP-025 2F 220E-S, ви гарантовано отримуєте широкий арсенал переваг. Це комфортний, безпечний, надійний і сучасний агрегат, за допомогою якого ви легко і швидко організуєте в приміщенні подачу гарячої води. Сама модель наділена широким арсеналом позитивних сторін:
ексклюзивне дизайнерське виконання;
універсальний монтаж – вертикально або горизонтально;
продуманий корпус – прямокутна конструкція плоского типу;
наявність захисту від можливого перегріву;
енергозберігаюча технологія;
доступна ціна Atlantic Vertigo Steatite Essential 30 MP-025 2F 220E-S;
інтуїтивно зрозумілий дисплей для комфортного управління;
антикорозійний захист;
відповідність європейським стандартам якості та безпеки;
робота в 4-х режимах.
Про те, що бойлер відповідає вказаному опису, а в роботі демонструє високі показники, що вказують численні відгуки тих, хто вже став користувачів даної моделі. Після покупки просимо і вас поділитися своїми враженнями.
Особливості та технічні характеристики Atlantic Vertigo Steatite Essential 30 MP-025 2F 220E-S
Водонагрівач оснащений двома стеатитовими сухими ТЕНами і двома баками, які об'єднані між собою. Регулювання температури можливе в межах від 50 до 70 градусів. Також є режим, який автоматично підтримує позначку в 7 градусів (антизамерзання). Бойлер працює за принципом поступового нагріву в кожному Баку. Тобто, користувач може прийняти гарячий душ, не чекаючи повного нагріву. Модель має потужний захист від впливу корозії. Спеціальна технологія Steatite і два магнієвих анода виключають появу корозії на стінках бака і нагрівальному елементі. Для безпечної роботи передбачений запобіжний клапан і термостат.
Основні технічні характеристики:
об'єм бака – 25 літрів;
тип нагрівального елемента – сухий;
потужність – 1000;
корпус – прямокутний/плоский;
максимальні температурні показники нагріву – 70 градусів Цельсія;
вага – 25 кг;
вид установки – настінний;
монтаж – універсальний.
Бойлер розрахований на невеликі обсяги споживання. Підходить для 1-2-х чоловік.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atlantic |
| Країна виробник | Єгипет |
| Вага | 20.5 кг |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Максимальна температура нагріву води | 65 град. |
| Потужність номінальна | 1 кВт |
| Нагрівальний елемент | Керамічний |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Об'єм ємності для води | 25 л |
| Підводка | Нижня |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Розташування | Вертикальне/горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Форма водонагрівача | Плоский |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 600 мм |
| Глибина | 310 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Магнієвий анод | Так |
| Обмеження температури нагріву | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Регулювання температури | Плавна |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Прискорений нагрів | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 299 ₴
