Atlantic Vertigo Steatite Essential 50 MP-040 2F 220E-S - сучасний, стильний, ергономічний, високоякісний агрегат, за допомогою якого ви легко і швидко організуєте подачу гарячої води. Це водонагрівач нового покоління, що ідеально підходить під експлуатаційні умови на території України.
Переваги
Модель має тільки позитивний відгук від споживача. Думки про Atlantic Vertigo Steatite Essential 50 MP-040 2F 220E-S вказали, що бойлер має високі експлуатаційні характеристики, комфортний і зручний в роботі, не має мінусів і відрізняється довгим терміном служби.
Головні плюси Atlantic Vertigo Steatite Essential 50 MP-040 2F 220E-S:
ексклюзивний дизайн;
універсальний монтаж (вертикальне або горизонтальне положення);
інтуїтивно зрозуміла панель управління;
швидке нагрівання води;
потужний захист від корозії і екстрених ситуацій;
компактні габарити;
економічне споживання електро ресурсу.
Все це вказує, що модель є сучасний і вигідний спосіб при необхідності наявності гарячого водопостачання в приміщенні. Пристрій підходить для установки як на побутовому об'єкт (квартира, приватний будинок, котедж), так і в комерційному приміщенні (офіс, салон та інше).
Особливості та технічні характеристики Atlantic Vertigo Steatite Essential 50 MP-040 2F 220E-S
Водонагрівач оснащений двома баками і двома мідними ТЕНами, розміщеними окремо, але об'єднаними в конструкцію. Саме ця особливість дозволила бойлеру працювати в найбільш комфортному режимі роботи для користувача. Модель виконує нагрів води в баках поступово, що дозволяє скористатися душем, не чекаючи 100%-го нагріву.
Atlantic Vertigo Steatite Essential 50 MP-040 2F 220E-S виконаний у плоскій формі в унікальному дизайнерському виконанні. Крім цього, пристрій має компактні габарити. Все це дозволяє розмістити прилад на невеликій площі, зовнішній вигляд ідеально впишеться у вже існуючий інтер'єр приміщення. Модель оснащена спеціальним режимом проти замерзання. Установка даного параметра автоматично підтримує температуру +7.
Основні технічні характеристики:
об'єм бака-40 літрів;
тип нагрівального елемента – сухий;
потужність – 1500/1000 кВт;
максимальний нагрів – 70 градусів Цельсія;
монтаж – універсальний;
вага – 24,5 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atlantic |
| Країна виробник | Єгипет |
| Вага | 24.5 кг |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Максимальна температура нагріву води | 70 град. |
| Потужність номінальна | 1.5 кВт |
| Нагрівальний елемент | Керамічний |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Об'єм ємності для води | 40 л |
| Підводка | Нижня |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Розташування | Вертикальне/горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Форма водонагрівача | Плоский |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 765 мм |
| Глибина | 310 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 2 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Магнієвий анод | Так |
| Обмеження температури нагріву | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Регулювання температури | Плавна |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Прискорений нагрів | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 699 ₴
