Стандартна плоска витяжка для невеликих кухонь. Скляний декоративний козирок допомагає скоригувати траєкторію пари під час активного готування.
Витяжка Pyramida WHX 60 BL чудово очищає повітря на кухні. Три швидкості очищення, зручне керування й універсальність монтажу роблять цю модель однією з найкращих у своєму сегменті.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PYRAMIDA |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 6 кг |
| Висота, см | 14 |
| Габарити паковання (ВхШхГ) | 17.5 63 х 53 см |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Глибина, см | 47 |
| Діаметр повітроводу | 12 см |
| Кількість/потужність моторів | 1/65 Вт |
| Комплектація | Витяжка Комплект монтажний посібник з експлуатації Гарантійне свідчення |
| Матеріал декору | Стекло |
| Особливості | Витяжка декорована скляним козирком |
| Продуктивність, куб.м/год | 400 |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Стандарт продуктивності | Максимальний |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Плоска |
| Тип монтажа | Пристінний |
| Тип освітлення | long strip LED lamp: 1 х 2 Вт |
| Тип керування | Кнопкове |
| Тип фільтра | Жировий алюмінієвий: 2 шт |
| Колір | Чорний |
| Ширина, см | 59.5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 465 ₴






