.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Minola |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип управління | Сенсорне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 8 кг |
| Висота, см | 26.1 |
| Габарити паковання (ВхШхГ) | 35.5 х 64.5 х 26.3 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Глибина, см | 28.1~47.8 |
| Діаметр повітроводу | 15 см |
| Кількість/потужність моторів | 1х130 Вт |
| Комплектація | Витяжка Мікрофіша Монтажний комплект Зворотний клапан Енергокарта Шнур із вилкою Гарантійний талон Інструкція |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 64 |
| Матеріал декору | Стекло |
| Обладнання | Зі зворотним клапаном З таймером |
| Особливості | Фільтр чорного кольору |
| Продуктивність, куб.м/год | 1000 |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Стандарт продуктивності | Максимальний |
| Країна реєстрації бренда | Польща |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Тип | Телескопічна |
| Тип монтажа | У шафі |
| Тип освітлення | LED: 1 х 2 Вт |
| Тип фільтра | алюмінієвий |
| Колір | Чорний |
| Ширина, см | 59.5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 793 ₴









