Вбудована витяжка в колекції Interline, що має продуктивність 550 м3/год! Ця модель обладнана механічним керуванням на корпусі, що робить її простою та зручною у використанні! Модель впорається зі своїм завданням навіть у великому приміщенні! Дизайн, виготовлений у чорному загартованому склі, стане фінальним штрихом абсолютно чудового вигляду цієї моделі.
Slim Size
Тепер завдяки зменшеній глибині конструкції витяжка легко поміщається в стандартні 30-сантиметрові шафи. Монтування не вимагає додаткових обтяжливих столярних робіт або зміни розміщення кухонних меблів. Меблеві витяжки — це комфорт, функціональність і чудове рішення для людей, що мають кухні з вбудованою низкою шаф.
Ця модель витяжки обладнана жировим фільтром
Він складається з шарів алюмінієвої сіточки асинхрного плетіння та верхнім шаром із перфорованої неіржавкої сталі. Такий фільтр має високу здатність затримувати частинки жиру, пил. Це ідеальний захист для двигуна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Interline |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 4.8 кг |
| Висота, см | 13 |
| Габарити паковання (ВхШхГ) | 13 х 52 х 28 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Глибина, см | 28 |
| Діаметр повітроводу | 12 см |
| Кількість/потужність моторів | 1х70 Вт |
| Комплектація | Витяжка Інструкція Монтажний комплект Гарантійний талон Жировий фільтр 3-шаровий Зворотний клапан |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 63 |
| Матеріал декору | Стекло |
| Обладнання | Зі зворотним клапаном |
| Продуктивність, куб.м/год | 550 |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Стандарт продуктивності | Максимальний |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Вбудована |
| Тип монтажа | У шафі |
| Тип освітлення | LED 1 х 1 Вт |
| Тип керування | Кнопкове |
| Тип фільтра | Алюмінієвий/Неіржавка сталь |
| Колір | Чорний |
| Ширина, см | 52 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 631 ₴








