.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Minola |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 4.3 кг |
| Висота, см | 14 |
| Габарити паковання (ВхШхГ) | 19.5 х 58.5 х 33.5 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Глибина, см | 29.1 |
| Діаметр повітроводу | 12 см |
| Кількість/потужність моторів | 1/80 Вт |
| Комплектація | Алюмінієвий фільтр Гарантійний талон Інструкція Мікрофіша Монтажний комплект Зворотний клапан Шнур із вилкою Енергокарта |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 56 |
| Матеріал декору | Неіржавка сталь |
| Обладнання | Зі зворотним клапаном |
| Особливості | Компактний корпус заввишки 140 мм |
| Продуктивність, куб.м/год | 450 |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Країна реєстрації бренда | Польща |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Вбудована |
| Тип монтажа | У шафі |
| Тип освітлення | 1х2 Вт LED |
| Тип керування | Кнопкове |
| Тип фільтра | Жироуловлювальний алюмінієвий |
| Колір | Неіржавка сталь |
| Ширина, см | 52.5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 676 ₴









