.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Minola |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 8.8 кг |
| Висота, см | 16 |
| Габарити паковання (ВхШхГ) | 35 х 65 х 21.5 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Глибина, см | 28.2-46.5 |
| Діаметр повітроводу | 12 см |
| Кількість/потужність моторів | 1/80 Вт |
| Комплектація | Витяжка Алюмінієвий фільтр Гарантійний талон Інструкція Мікрофіша Монтажний комплект Зворотний клапан Шнур із виделкою Енергокарта |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 61 |
| Матеріал декору | Емаль |
| Мінімальний рівень шуму, дБ | 52 |
| Обладнання | Зі зворотним клапаном |
| Продуктивність, куб.м/год | 450 |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Країна реєстрації бренда | Польща |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Телескопічна |
| Тип монтажа | У шафі |
| Тип освітлення | 1 x 2 Вт Square LED |
| Тип керування | Кнопкове |
| Тип фільтра | алюмінієвий |
| Колір | Білий |
| Ширина, см | 59.7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 009 ₴









