Мікрохвильова піч Siemens iQ700 BE732L1B1 із сенсорним керуванням TouchControl для простого керування та прямого вибору режимів нагрівання:
Для швидкого очищення бруд попередньо розм'якшується через випаровування води з мийним засобом
Бруд видаляється легше завдяки програмі humidClean
cookControl10: ідеальне приготування страв з автоматичними застосунками
Економія часу та потужності до 900 Вт
Ідеально підходить для встановлення зверху завдяки навісним дверям
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Siemens |
| Тип управління | Сенсорне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 21 кг |
| Висота, см | 38.2 |
| Габарити (ВхШхГ), см | 38.2 x 59.4 x 29.9 |
| Габарити в пакованні (ВхШхГ), см | 47 х 46 х 67 |
| Габарити внутрішньої камери, см | 23 x 35 x 27 |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Глибина, см | 29.9 |
| Додатково | Швидкий старт Дисплей |
| Кількість рівнів потужності | 5 рівнів: 90/180/360/600/boost |
| Комплектація | Мікрохвильова піч Скляна ванночка Решітка |
| Матеріал корпусу | Стекло |
| Потужність НВЧ | 900 Вт |
| Потужність гриля | 1300 Вт |
| Потужність комбі (мікроволіни + гриль) | 90/180/360 Вт |
| Об'єм, л | 21 |
| Особливості | Автоматичні програми cookControl (кукКонтрол) Функція очищення humidClean Внутрішнє освітлення Сенсорний TFT-дисплей Функція захисного вимкнення Сенсорне керування TouchControl Вилка Gardy із заземленням Кабель електроживи 175 см |
| Поворотний стіл | Немає |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ), см | 38-38.2 x 56-56.8 x 55 см |
| Серія | iQ700 |
| Спосіб встановлення | Вбудована |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Країна-виробник товару | Великобританія |
| Тип | З грилем |
| Тип внутрішнього покриття | Неіржавка сталь |
| Тип відчинення дверцят | За допомогою кнопки |
| Функції та спеціальні програми | Автоматичне приготування Відстрочення старту (таймер) Встановлення часу (годинник) |
| Колір | Чорний |
| Ширина, см | 59.4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 42 509 ₴




