"Електрична духова шафа Vestel з об'ємом 78 літрів — стильне рішення для вашої кухні. Хромований колір цієї моделі дасть змогу їй стати гармонійною частиною будь-якого сучасного кухонного інтер'єру. За потужності 3100 Вт ця модель належить до класу енергоспоживання А+. Керування таймером і режимами нагрівання відбувається завдяки механічним регуляторам, а також сенсорній панелі зі зручним графічним екраном на передній панелі.
Матеріали та режими роботи моделі
Внутрішня камера зроблена з високоякісної сталі з глянсовим емальованим захисним покриттям. Очищення духової шафи після приготування будь-яких страв буде швидким і неймовірно легким. Фронтальна панель з елементами керування зроблена з високоякісної неіржавкої сталі, а дверцята моделі — з міцного загартованого скла та додатково обрамлені металевою рамкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vestel |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Тип духової шафи | електричний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Тип гриля | електричний |
| Функція СВЧ | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 36.9 кг |
| Можливість під'єднання до мережі | 220-230 В |
| Висота, см | 59.5 |
| Габарити паковання (ВхШхГ) | 64 х 68 х 63 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Глибина, см | 57.5 |
| Додаткові функції | Рожен Конвекція Розморожування Таймер |
| Кількість рівнів напрямних | 5 |
| Кількість програм | 9 |
| Кількість скел дверцят | 2 |
| Комплектація | Духова шафа електрична решітка Стандартний деко Глибокий деко Вертел Інструкція |
| Максимальна температура приготування | 270 |
| Матеріал дверцят духовки | Скло з металевою рамкою |
| Матеріал панелі керування | Неіржавка сталь |
| Мінімальна температура приготування | 50 |
| Потужність під'єднання | 3100 Вт |
| Напрямні для дека | Знімні |
| Об'єм, л | 78 |
| Обладнання | Дисплей Наявність вилки Наявність шнура живлення Підсвітка |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 60 х 56 х 55,5 см |
| Режими приготування | Конвекція з нагріванням верхнього та нижнього нагрівання Верхнє та нижнє нагрівання з конвекцією Піца Гриль Подвійний гриль Подвійний гриль і вентиляція |
| Система очищення | Емаль легкого очищення |
| Країна реєстрації бренда | Туреччина |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
| Тип | Електричний |
| Керування духовкою | Механічні ручки + кнопки |
| Колір | Неіржавка сталь |
| Ширина, см | 59.5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 976 ₴


