Спліт-система Cooper&Hunter CH-S18FTXTB2S-W являє собою надійний сучасний кондиціонер, призначений для встановлення в приміщеннях площею до 50 кв. м. Особливістю цієї моделі є можливість керування приладом віддалено — за допомогою пристроїв на ОС Android та iOS. Кондиціонер працює не тільки на охолодження, але й на обігрівання, має захист від обмерзання та технологію тотального очищення повітря «CH SMART-ION Filter», а також багатошвидкісний вентилятор і ширококутні жалюзі, що забезпечують максимально широке охоплення приміщення. Завдяки інверторній технології виробникові вдалося знизити енергоспоживання й рівень шуму компресора та забезпечити точніше підтримання робочих параметрів. Є можливість вибору автоматичного режиму та режиму комфортного сну, а також функція таймера до 24 годин.
Wi-Fi модуль для можливості керування кондиціонером через смартфон/планшет (ОС: Android, iOS);
Захист будинку від обмерзання +8 °C;
«CH SMART-ION Filter» — технологія тотального очищення повітря нового покоління; Безшумна робота внутрішнього блока 20 дБ (А);
Побутовий тепловий насос. Адаптований для роботи на тепло в північних країнах Європи;
Безперебійна робота в діапазоні 96 В-260 В.
Багатошвидкісний вентилятор;
Підвищений ресурс роботи;
Показ поточного часу доби на пульті Д/К;
Ширококутні жалюзі, що створюють охоплення всього обсягу приміщення в режимі автомати-чоського розподілу повітря SWING.
Технологія інверторів від DAIKIN;
Комплектується двома фільтрами на вибір (опція): фільтр з активованого вугілля «Анти- запах»; фільтр «Антибактеріальний подавач»; фільтр «Нанотитановий антихімічний каталізатор»; Електричний пилоуловлювальний фільтр; Катехіновий фільтр; Електростатичний повітроочисний фільтр ЕСО-FRESH;
Стильний LED-дисплей на панелі внутрішнього блока. Увімкнення/вимкнення дисплея з пульта ДК;
Режим комфортного сну SLEЕР (кілька варіантів ручного настроювання);
Інтелектуальне керування в режимі AUTO — автоматична зміна режимів роботи залежно від змін температури в приміщенні;
24-годинний таймер на увімкнення і вимкнення;
Затримка пуску вентилятора
Бактерицидне покриття пульта ДК;
Теплообмінники з антикорозійним покриттям GREEN-FIN;
Авторестарт — Функція автоматичного перезапуску з запам'ятовуванням параметрів;
Інтелектуальна система захисту від обмерзання;
Система стабілізації напруги та безпечного низьковольтного старту;
Самодіагностика порушень роботи основних блоків і режимів;
Блокування керування.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Інвертор
інверторні
обслуговна площа м2
40-50
продуктивність охолодження кВт
5,28 кВт
продуктивність обігрівання кВт
5,45 кВт
Фреон
R410A
Діапазон робочих температур °C
+54/-30 (холод/тепло)
Споживання електроенергії
1320 Вт
Рівень звукового тиску
30 дБ
Габарити внутрішнього блока
1018х319х230
Габарити зовнішнього блока
963×700х396
Гарантія
2 роки
Країна виробник
Гонг Конг
Компресор
Daikin
Функції та особливості
«CH SMART-ION Filter». Wi-Fi модуль, захист будинку від обмерзання +8 °C, Ширококутні жалюзі, ЕСО-FRESH, Інтелектуальна система захисту від зледеніння, Блокування керування
Додаткова інформація
Two-stage Compressor, 24-годинний таймер на увімкнення і вимкнення, потрійний теплообмінник з антикорозійним покриттям BLUE-FIN, зображення поточного часу доби на пульті Д/К
Додаткові режими
Режим комфортного сну SLEЕР, AUTO, самодіагностика порушень роботи основних блоків і режимів; Осушення повітря, вентиляція, обігрів, Охолодження.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Страна производитель | Гонконг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Мощность обогрева | 5.45 Вт |
| Мощность охлаждения | 5.28 Вт |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Рекомендуемая площадь помещения | 50 кв.м |
| Состояние | Новое |
| Тип внутреннего блока | Настенный |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Цвет корпуса | Белый |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Автоматический режим работы | Да |
| Дисплей | Да |
| Защита от замерзания | Да |
| Инвертор | Да |
| Используемый хладагент | R410a |
| Максимальная длина коммуникаций | 25 м |
| Ночной режим работы | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Режим вентиляции | Да |
| Режим осушения воздуха | Да |
| Таймер | Да |
| Функция ионизации | Да |
| Габаритные размеры внешнего блока | |
| Вес внешнего блока | 51 кг |
| Высота внешнего блока | 700 мм |
| Глубина внешнего блока | 396 мм |
| Ширина внешнего блока | 955 мм |
| Габаритные размеры внутреннего блока | |
| Вес внутреннего блока | 14 кг |
| Высота внутреннего блока | 319 мм |
| Глубина внутреннего блока | 230 мм |
| Ширина внутреннего блока | 1018 мм |
Информация для заказа
- Цена: 55 899 ₴



