Настінний кондиціонер Dantex виготовлений на заводі Gree.
З настінним інверторним кондиціонером Dantex RK-24SSI/RK-24SSIЕ ви отримаєте неабияку економію електроенергії завдяки високому рівню сезонної енергоефективності SEER A++.
Енергоефективність та бездоганно тиха робота дають змогу назвати кондиціонер SPACE INVERTER одним із найкращих серед свого сегмента.
Завдяки технології контролю потужності зі 180° синусоїдальним (змінним) струмом, реалізованій в кондиціонерах Dantex з DC-інвертором, рівень надійності та стабільності системи підвищується, водночас час споживання електроенергії скорочується, точність температури охолодження або нагрівання збільшується.
Переваги:
Фільтр з іонами срібла. Вбиває бактерії або зменшує їхню активність, руйнуючи структуру та затримуючи їх. Срібний елемент, що міститься на фільтрі, постійно випускає іони срібла для збільшення ефективності знищення бактерій.
Вугільний фільтр. Складається з електростатичного фільтра, що містить активоване вугілля. Він усуває стійкі запахи, як-от аміак (NH3), а також знезаражує шкідливі хімічні гази, наприклад, формальдегіди (НСНО).
Технологія ECO Energy-Saving. Високопродуктивні енергоефективні кондиціонери обладнані ECO — технологією економії електроенергії, що забезпечує здорове та комфортне середовище в приміщенні.
Інтелектуальне розмерзання. Завдяки вбудованому мікропроцесору кондиціонер із новою функцією керованого розмерзання повністю розморозить конденсатор з огляду на температуру трубопроводу і температуру довкілля. Ця функція спрямована на поліпшення ефективності обігрівання в зимовий час року й заощадження електроенергії.
Функція «Плюс 8». Корисна для заміських будинків і дач без центрального опалення. Кондиціонер здатний підтримувати в приміщенні температуру +8 °C, не допускаючи заморожування і витрачаючи мінімум електроенергії.
Надійна робота до -15 °C на охолодження. Стабільна робота кондиціонера під час охолодження за -15 °C. Частота обертання ротора компресора та швидкість вентилятора регулюються під час зміни температури зовнішнього повітря.
Надійна робота до -15 °C на нагрівання. Стабільна робота кондиціонера під час нагрівання за -15 °C забезпечується завдяки технології попереднього прогрівання обвиток двигуна компресора та регульованій частоті обертання ротора компресора.
Автовимкнення через 10 годин. Для економії електроенергії й захисту довкілля передбачене автоматичне вимикання кондиціонера після 10 годин роботи.
Самодіагностика. Безперервно активна система самодіагностики автоматично перевіряє поточний стан кондиціонера, захищаючи його від зовнішніх впливів (понад 20 типів перевірок).
Автоматичний режим роботи. У цьому режимі кондиціонер сам обирає режим роботи на тепло або на холод. Вам лише залишається встановити потрібну температуру і не думати, який режим обрати
Незалежне осушення. Функція незалежного осушення допомагає підтримувати оптимальну вологість у приміщенні, забезпечуючи, у такий спосіб, додатковий комфорт.
Турборежим. Кондиціонер збільшує до максимуму кількість повітря, яке видувається, що дає швидко нагріти або охолодити приміщення до бажаної температури.
Авторестарт. У разі перебою подавання електроенергії кондиціонер може автоматично відновити раніше встановлені параметри.
Захист від холодного повітря. Теплообмінник внутрішнього блока попередньо прогрівається, тому повітря спочатку досягає встановленої температури, а потім уже надходить із кондиціонера до приміщення.
Очищення. Після вимикання кондиціонера вентилятор продовжує працювати деякий час, осушуючи й очищаючи внутрішні частини приладу, що запобігає утворенню бактерій і цвілі.
Фільтр, що легко миється. Панель легко знімається. У разі потреби її можна зняти, обробити мийними засобами та швидко встановити назад.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dantex |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Количество внутренних блоков мультисплит-системы | 1 |
| Мощность обогрева | 6300 Вт |
| Мощность охлаждения | 6100 Вт |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Охлаждающая способность | 24 BTU/ч |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Рекомендуемая площадь помещения | 70 кв.м |
| Состояние | Новое |
| Тип внутреннего блока | Настенный |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Цвет корпуса | Белый |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Автоматический режим работы | Да |
| Дисплей | Да |
| Защита от замерзания | Да |
| Инвертор | Да |
| Используемый хладагент | R410a |
| Количество режимов работы | 9 |
| Максимальная длина коммуникаций | 25 м |
| Максимальная температура | 43 град. |
| Минимальная температура | -15 град. |
| Ночной режим работы | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Режим вентиляции | Да |
| Режим осушения воздуха | Да |
| Таймер | Да |
| Тип управления | Пультом |
| Уровень шума | 42 дБ |
| Фильтр | Угольный фильтр |
| Функция ионизации | Да |
| Функция памяти | Да |
| Габаритные размеры внешнего блока | |
| Вес внешнего блока | 45.5 кг |
| Высота внешнего блока | 700 мм |
| Глубина внешнего блока | 396 мм |
| Ширина внешнего блока | 955 мм |
| Габаритные размеры внутреннего блока | |
| Вес внутреннего блока | 15 кг |
| Высота внутреннего блока | 315 мм |
| Глубина внутреннего блока | 227 мм |
| Ширина внутреннего блока | 1018 мм |
| Параметры работы прибора | |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 43 град. |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -15 град. |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Потребляемая мощность в режиме обогрева | 1930 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме охлаждения | 1870 Вт |
| Частота | 50 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 30 300 ₴
