Інверторний кондиціонер Cooper&Hunter CH-S09/12/18/24FTXD Daytona являє собою побутову спліт систему преміум-класу, призначену для створення мікроклімату в приміщеннях орієнтовною площею до 25м². Устаткування працює на екологічному озонобезпечному фреоні R32 та розраховане на роботу в діапазоні температур навколишнього середовища від -23 до +43°С. Дана модель доступна в чотирьох різних кольорах: чорний, білий-срібло, білий-золото та золото, і стане справжньою окрасою вашого інтер'єру.
ФУНКЦІЇ ТА РЕЖИМИ.
TURBO – включає кондиціонер на максимальну потужність та дозволяє швидко охолодити або нагріти приміщення.
Енергозбереження – при активації режиму кондиціонер переходить на знижене споживання електроенергії.
I FEEL – при активації цієї функції кондиціонер автоматично встановлює поточну температуру в приміщенні як цільову.
SLEEP – дана функція надає користувачеві вибір трьох режимів, що дозволяють встановити комфортні умови для сну.
QUIET – безшумний режим.
Режим AUTO – здійснює автоматичну зміну режимів роботи (охолодження/обігрів), залежно від температури у приміщенні.
Авторестарт – дана функція дозволяє кондиціонеру запам'ятовувати установки після втрати живлення. Таким чином, після відновлення живлення обладнання створить у приміщенні необхідну температуру.
Таймер – дозволяє виставити час включення чи вимкнення кондиціонера не більше 24-х годин.
Блокування управління – дозволяє заблокувати пульт, запобігаючи випадковому натисканню чи несанкціонований доступ дітей.
ТЕХНІЧНІ ОСОБЛИВОСТІ.
Тепловий насос до -23 ° C - побутова спліт-система для роботи на обігрів у північних країнах Європейського континенту. Охолодження можливе за зовнішніх температур: від -15 до +43°C, обігрів - при температурах навколишнього середовища від -23 до +24°C.
Захист від замерзання «+ 8 °C» – при активації цієї функції кондиціонер автоматично підтримуватиме в приміщенні температуру + 8 °C, не дозволяючи заморозити приміщення. Споживання електроенергії буде мінімально необхідним підтримки температури.
Технологія I-Action забезпечує стабільну роботу компресора при максимально низьких частотах обертання - від 1 Гц. При цьому збільшується термін служби, зменшуються вібрації та знижується енергоспоживання
Захист від зледеніння Коли температура зовнішнього повітря низька, а вологість висока, теплообмінник зовнішнього блоку починає обмерзати, у зв'язку з чим знижується ефективність його роботи. У цьому випадку кондиціонер автоматично зупиняється та активує функцію розморожування.
Клас енергоефективності (SEER/SCOP): A++/A+++ – енергозберігаюча комплектація Generation V. Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S09FTXD-BL DAYTONA BLACK повністю відповідає директиві Європейського союзу ErP теплових насосів та кондиціонерів.
Фреон R32 – забезпечує мінімум шкоди для довкілля та максимум ефективності.
Затримка пуску вентилятора – у режимі нагрівання вентилятор внутрішнього блоку вмикається із затримкою. Це запобігає утворенню потоку холодного повітря з кондиціонера, поки теплообмінник не прогрівся.
Самоочищення внутрішнього блоку – після припинення роботи вентилятор продовжує обертатися протягом деякого часу, прибираючи надмірну вологу з теплообмінника. Ця функція запобігає появі плісняви та бактерій у внутрішньому блоці кондиціонера.
7 швидкостей вентилятора – дозволяють у широкому діапазоні регулювати силу повітряного потоку кондиціонера.
Підсвічування пульта – дозволяє користуватися кондиціонером у темну пору доби без додаткових джерел освітлення.
LED-дисплей дозволяє легко контролювати основні параметри роботи кондиціонера. У разі потреби дисплей на передній панелі внутрішнього блоку може бути вимкнений з пульта дистанційного керування.
Стильний та компактний дизайн – дана модель кондиціонера доступна в трьох кольорах: білий зі сріблом, білий із золотом та золотою.
Рівень шуму 18 дБ(А) – рекордно низькі показники шуму забезпечують максимальний комфорт.
СИСТЕМА ФІЛЬТРАЦІЇ.
CH 7-SKY Technology – унікальна система фільтрації, що складається з 6 фільтрів широкого спектру дії, забезпечує комплексне очищення від усіх видів побутових забруднень.
CH SMART-iON Filter – створює негативно заряджені іони навколо частинок пилу у приміщенні, що посилює їх уловлювання фільтром кондиціонера.
ECO-FRESH – електростатичний очищувальний фільтр захоплює частинки пилу електромагнітним полем, додатково очищуючи повітря.
СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ.
Дистанційне керування – інфрачервоний пульт керування з підсвічуванням та індикацією дати та часу.
WI-FI – модуль підключення до бездротової мережі дозволяє легко керувати кондиціонером із будь-якої точки земної кулі. За допомогою цієї функції, ви можете включити кондиціонер, наприклад, по дорозі додому.
BMS сумісність – кондиціонер повністю сумісний із системою Building Management System, що дозволяє легко інтегрувати його у систему «розумний дім».
Дротовий пульт (опція) – дана серія кондиціонерів дозволяє підключити провідний настінний пульт, або зовнішнє керування для використання в приміщеннях з необмеженим доступом або в готелях.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cooper&Hunter |
| Страна производитель | Гонконг |
| Wi-Fi модуль | Да |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество внутренних блоков мультисплит-системы | 1 |
| Мощность обогрева | 7400 Вт |
| Мощность охлаждения | 7000 Вт |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Охлаждающая способность | 24 BTU/ч |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Рекомендуемая площадь помещения | 70 кв.м |
| Состояние | Новое |
| Тип внутреннего блока | Настенный |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Цвет корпуса | Серебристый |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Автоматический режим работы | Да |
| Дисплей | Да |
| Защита от замерзания | Да |
| Инвертор | Да |
| Используемый хладагент | R32 |
| Количество режимов работы | 8 |
| Максимальная длина коммуникаций | 20 м |
| Максимальная температура | 43 град. |
| Минимальная температура | -23 град. |
| Ночной режим работы | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Регулировка направления потока воздуха | автоматическая |
| Режим вентиляции | Да |
| Режим осушения воздуха | Да |
| Таймер | Да |
| Тип управления | Пультом |
| Уровень шума | 50 дБ |
| Функция ионизации | Да |
| Функция памяти | Да |
| Габаритные размеры внешнего блока | |
| Вес внешнего блока | 54 кг |
| Высота внешнего блока | 700 мм |
| Глубина внешнего блока | 396 мм |
| Ширина внешнего блока | 963 мм |
| Габаритные размеры внутреннего блока | |
| Вес внутреннего блока | 17 кг |
| Высота внутреннего блока | 329 мм |
| Глубина внутреннего блока | 247 мм |
| Ширина внутреннего блока | 1122 мм |
| Параметры работы прибора | |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 43 град. |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -23 град. |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Потребляемая мощность в режиме обогрева | 1410 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме охлаждения | 1530 Вт |
| Частота | 50 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес наружного блока | 21.5 кг |
| Габариты внутреннего блока (ВхШхГ) | 27х71.3х19.5 см |
| Габариты наружного блока (ВхШхГ) | 42.8х72х31 см |
| Диапазон наружной рабочей температуры | от -24 до +48 °C |
| Класс энергопотребления (охлаждение) | A |
| Комплектация | Пульт ДУ |
| Макс. длина магистрали, м | 19 |
| Макс. перепад высоты магистрали, м | 10 |
| Особенности | Функция "Авторестарт" Многоскоростной вентилятор Технология инверторов от DAIKIN Защита от обмерзания наружного блока Защита от обдува холодным воздухом Покрытие "Blue Fin" Защита компрессора |
| Площадь помещения, м² | 20 |
| Потребляемая мощность обогрев/охлаждение | 0.61/0.6 кВт |
| Работа при отрицательной температуре, °C | -15 |
| Режимы работы | Автоматический Вентилятор Ночной Обогрев Осушение Охлаждение Очистка воздуха Турборежим |
| Страна регистрации бренда | США |
| Теплопроизводительность | 7847.6 |
| Теплопроизводительность, кВт | 2.3 |
| Тип | Сплит-система |
| Тип компрессора | Инверторный |
| Тип установки внутреннего блока | Настенный |
| Тип фреона | R410A |
| Уровень шума, внутренний блок | 22/25/27/29 дБ |
| Уровень шума, наружный блок | 49 дБ |
| Фильтры тонкой очистки | CH SMART-ION Filter |
| Функции | Дисплей Таймер Функция iFeel |
| Холодопроизводительность | 7506.4 |
| Холодопроизводительность, кВт | 2.2 |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 51 440 ₴
