Основні функції та режими роботи спліт-системи Gree Pular Inverter:
Робочі режими
Охолодження та обігрів – кондиціонер створює найбільш підходящу кліматичну зупинку, яка сприяє вашому комфорту та приємному відпочинку.
Автоматичний режим вентилятора - обертання вентилятора можна регулювати мікропроцесором, залежно від умов роботи кондиціонера.
Осушення та очищення повітря – модель кондиціонує повітря, осушує його, усуваючи надмірну вологість, а також здійснює попереднє очищення.
Робота кондиціонера допускається при низьких температурах зовнішнього повітря (-15 градусів).
Керування кондиціонером
Інверторний компресор.
Озонобезпечний фреон нового покоління R32.
Клас енергоефективності А.
Режим «Турбо» - дана функція дозволяє проводити швидке нагрівання або охолодження повітря, коли кондиціонер працює на повну потужність.
Нічний режим - дозволяє знизити рівень шуму роботи внутрішнього блоку та зберегти продуктивність на належному рівні.
24-годинний таймер – дана функція дозволяє проводити автоматичне увімкнення/вимкнення кондиціонера в строго запрограмований час.
Годинник на пульті – така досить зручна функція допоможе вам завжди знати точний час, відстежуючи тривалість роботи кондиціонера.
Запам'ятовування жалюзі.
FAN - можливість вибрати один із семи варіантів швидкості повітряного потоку або вибрати автоматичний режим роботи.
Функції та опції кондиціонера Gree Pular Inverter
Здоров'я
Генератор Cold Plazma. Одна з найбільш передових технологій очищення повітря у світі. Плазмовий іонізатор створює напругу близько 4800 В. Така напруга знищує всі хвороботворні мікроорганізми, що потрапляють у його дії. Більші частинки накопичуються на фотокаталітичному фільтрі.
Електростатичний фільтр – проводить попереднє очищення повітря, знищуючи багато негативних факторів та неприємних запахів.
Електромагнітна сумісність. Кондиціонер стійкий до електромагнітних перешкод і не створює небажаних перешкод у приміщенні, де встановлено.
Захист від обдуву холодним повітрям - у режимі обігріву вентилятор включається із затримкою, дозволяючи теплообміннику прогрітися.
Функції
Функція I Feel – система контролює температуру в області знаходження пульта дистанційного керування.
Функція «+ 8°С» передбачає автоматичне включення кондиціонера в режимі нагрівання у разі зниження температури в приміщенні до 8°C.
Покриття теплообмінника Blue Fin. Спеціальне антикорозійне покриття теплообмінника для захисту від агресивного середовища.
Плавний запуск. Компресор починає роботу з мінімальних оборотів і поступово нарощує їх.
Система самодіагностики. У разі несправності кондиціонер індикує аварію на дисплеї внутрішнього блоку.
Авторестарт. Після ввімкнення кондиціонер автоматично відновлює всі призначені режими.
Функція BLOW - самоочищення внутрішнього блоку, що дозволяє видаляти вологу з теплообмінника, що запобігає розвитку цвілі та бактерій. Таким чином, усувається неприємний запах і немає необхідності чистити теплообмінник механічним чином.
Запуск за низьких температур зовнішнього повітря. Робота кондиціонера допускається за низьких температур зовнішнього повітря.
Можливість запуску за низької напруги. Кондиціонер можна ввімкнути та нормально експлуатувати навіть при низькій напрузі (198 В).
Знімна панель внутрішнього блоку. Панель внутрішнього блоку легко відкривається та закривається, що полегшує чищення та заміну фільтрів. При необхідності її можна зняти.
Технологічні особливості Gree Pular Inverter R32
Двостороння установка, компактний парник, інтегрована конструкція корпусу.
Регулювання вертикальних та горизонтальних жалюзі.
Захист компресора.
Напрям повітряного потоку легко регулюється, також є режим безперервного похитування жалюзі, завдяки чому можна легко досягти оптимального розподілу кондиціонером повітря по приміщенню.
Легке транспортування зовнішнього блоку, покращена конструкція піддону, плата стійка до нагрівання, високоефективний та тихий вентилятор.
Блокування пульта дистанційного керування дозволяє захистити вас від несанкціонованого доступу до кондиціонера.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gree |
| Страна производитель | Гонконг |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Количество внутренних блоков мультисплит-системы | 1 |
| Мощность обогрева | 7800 Вт |
| Мощность охлаждения | 7100 Вт |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Охлаждающая способность | 24 BTU/ч |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Рекомендуемая площадь помещения | 70 кв.м |
| Состояние | Новое |
| Тип внутреннего блока | Настенный |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Цвет корпуса | Белый |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Автоматический режим работы | Да |
| Дисплей | Да |
| Защита от замерзания | Да |
| Инвертор | Да |
| Используемый хладагент | R32 |
| Количество режимов работы | 7 |
| Максимальная длина коммуникаций | 25 м |
| Максимальная температура | 43 град. |
| Минимальная температура | -15 град. |
| Ночной режим работы | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Режим вентиляции | Да |
| Режим осушения воздуха | Да |
| Таймер | Да |
| Тип управления | Пультом |
| Уровень шума | 27 дБ |
| Функция памяти | Да |
| Габаритные размеры внешнего блока | |
| Вес внешнего блока | 41.5 кг |
| Высота внешнего блока | 660 мм |
| Глубина внешнего блока | 402 мм |
| Ширина внешнего блока | 958 мм |
| Габаритные размеры внутреннего блока | |
| Вес внутреннего блока | 16 кг |
| Высота внутреннего блока | 333 мм |
| Глубина внутреннего блока | 246 мм |
| Ширина внутреннего блока | 1075 мм |
| Параметры работы прибора | |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 43 град. |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -15 град. |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Потребляемая мощность в режиме обогрева | 2000 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме охлаждения | 2030 Вт |
| Частота | 50 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 45 400 ₴
