Переваги кондиціонера Cooper&Hunter Vip Inverter CH-S09/12/18FTXHV-B-NG
Побутовий тепловий насос. Адаптований для роботи на тепло у північних країнах Європи;
Новий інверторний двоступінчастий компресор, який забезпечує ефективну роботу в температурному діапазоні від -30 ° С до +54 ° C;
Захист будинку від обмерзання +8°C;
“CH SMART-ION Filter” – технологія тотального очищення повітря нового покоління;
Wi-Fi модуль для можливості керування кондиціонером через Смартфон/Планшет (ОС: Android, iOS);
Повна відповідність діючої з 1-01-2013 директиви Європейського союзу ErP (Energy related Products) № 626/2011/ЄУ для побутових теплових насосу та кондиціонерів SEER A+++ SCOP A+++;
Екстра низький рівень шуму – всього 18 дБ, цільнолитий пластиковий корпус та нова технологія безшовного теплообмінника;
Найвищий клас енергоефективності. Енергозберігаюча комплектація за типом A++++ Class Energy Efficiency – Generation V;
Стильний та компактний дизайн;
Безперебійна робота у діапазоні 96В-260В. Інноваційний, компактний трансформатор;
Багатошвидкісний вентилятор;
Підвищений ресурс роботи;
Зображення поточного часу на пульті Д/У нового покоління;
Екобезпечний високоефективний фреон R32;
Самоочищення внутрішнього блоку. Після припинення роботи кондиціонера, вентилятор не зупиняється та видаляє вологу з теплообмінника, що виключає утворення плісняви, грибків та розмноження бактерій усередині блоку;
Комплектується двома фільтрами на вибір (опція): фільтр з активованого вугілля «Анти-запах»; фільтр «Антибактеріальний пригнічувач»; фільтр “Нано-титановий антихімічний каталізатор”; Електретний пиловловлюючий фільтр; Катехіновий фільтр;
Електростатичний очищувальний фільтр ЕСО-FRESH;
Стильний дисплей на панелі внутрішнього блоку. Увімкнення/вимкнення дисплея з пульта дистанційного керування;
Режим комфортного сну SLЕЄР (кілька варіантів ручного налаштування);
Інтелектуальне керування у режимі AUTO – автоматична зміна режимів роботи залежно від змін температури у приміщенні;
24-годинний таймер на включення та вимкнення;
Затримка пуску вентилятора з метою унеможливлення обдування холодним повітрям у режимі нагрівання;
Бактерицидне покриття пульта дистанційного керування;
Теплообмінники з антикорозійним покриттям GREEN-FIN;
Авторестарт – функція автоматичного перезапуску із запам’ятовуванням налаштувань;
Інтелектуальна система захисту від зледеніння;
Примусове включення/вимкнення функції розморожування з пульта дистанційного керування;
Система стабілізації напруги та безпечного низьковольтного старту;
Самодіагностика порушень роботи основних блоків та режимів;
Блокування керування.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cooper&Hunter |
| Страна производитель | Гонконг |
| Wi-Fi модуль | Да |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество внутренних блоков мультисплит-системы | 1 |
| Мощность обогрева | 3600 Вт |
| Мощность охлаждения | 2700 Вт |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Охлаждающая способность | 9 BTU/ч |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Рекомендуемая площадь помещения | 25 кв.м |
| Состояние | Новое |
| Тип внутреннего блока | Настенный |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Цвет корпуса | Серебристый |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Автоматический режим работы | Да |
| Дисплей | Да |
| Защита от замерзания | Да |
| Инвертор | Да |
| Используемый хладагент | R32 |
| Количество режимов работы | 6 |
| Максимальная длина коммуникаций | 15 м |
| Максимальная температура | 50 град. |
| Минимальная температура | -30 град. |
| Ночной режим работы | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Регулировка направления потока воздуха | автоматическая |
| Режим вентиляции | Да |
| Режим осушения воздуха | Да |
| Таймер | Да |
| Тип управления | Пультом |
| Уровень шума | 34 дБ |
| Функция ионизации | Да |
| Функция памяти | Да |
| Габаритные размеры внешнего блока | |
| Вес внешнего блока | 24 кг |
| Высота внешнего блока | 596 мм |
| Глубина внешнего блока | 378 мм |
| Ширина внешнего блока | 899 мм |
| Габаритные размеры внутреннего блока | |
| Вес внутреннего блока | 12 кг |
| Высота внутреннего блока | 305 мм |
| Глубина внутреннего блока | 170 мм |
| Ширина внутреннего блока | 860 мм |
| Параметры работы прибора | |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 50 град. |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -30 град. |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Потребляемая мощность в режиме обогрева | 750 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме охлаждения | 650 Вт |
| Частота | 50 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес наружного блока | 21.5 кг |
| Габариты внутреннего блока (ВхШхГ) | 27х71.3х19.5 см |
| Габариты наружного блока (ВхШхГ) | 42.8х72х31 см |
| Диапазон наружной рабочей температуры | от -24 до +48 °C |
| Класс энергопотребления (охлаждение) | A |
| Комплектация | Пульт ДУ |
| Макс. длина магистрали, м | 19 |
| Макс. перепад высоты магистрали, м | 10 |
| Особенности | Функция "Авторестарт" Многоскоростной вентилятор Технология инверторов от DAIKIN Защита от обмерзания наружного блока Защита от обдува холодным воздухом Покрытие "Blue Fin" Защита компрессора |
| Площадь помещения, м² | 20 |
| Потребляемая мощность обогрев/охлаждение | 0.61/0.6 кВт |
| Работа при отрицательной температуре, °C | -15 |
| Режимы работы | Автоматический Вентилятор Ночной Обогрев Осушение Охлаждение Очистка воздуха Турборежим |
| Страна регистрации бренда | США |
| Теплопроизводительность | 7847.6 |
| Теплопроизводительность, кВт | 2.3 |
| Тип | Сплит-система |
| Тип компрессора | Инверторный |
| Тип установки внутреннего блока | Настенный |
| Тип фреона | R410A |
| Уровень шума, внутренний блок | 22/25/27/29 дБ |
| Уровень шума, наружный блок | 49 дБ |
| Фильтры тонкой очистки | CH SMART-ION Filter |
| Функции | Дисплей Таймер Функция iFeel |
| Холодопроизводительность | 7506.4 |
| Холодопроизводительность, кВт | 2.2 |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 45 560 ₴
