Slim-формат (215 мм);
Функція "I Feel". Датчик температури в пульті дистанційного керування;
Вертикальна подача холодного повітря із верхньої частини блоку;
Подача теплого повітря вздовж підлоги із нижньої частини блоку;
Робота на охолодження за +8°C;
Хладагент фреон R410A, ефективний та екологічно нешкідливий;
Найвищий клас енергоефективності А: EER 3,42; COP 3,62;
DC-інверторний компресор роторний нового покоління;
Енергозбереження до 59% щодня;
Безпечний пуск в діапазоні від 95 до 260 В;
Технологія «Stable Frequency Control» - плавна та стабільна робота на наднизьких частотах (15 Гц);
Noise Analysis Technology - практично безшумна робота внутрішнього та зовнішнього блоків;
1 Вт енергоспоживання у режимі очікування;
Широкий температурний діапазон ефективної роботи: від -15ºС на обігрів та до +48ºС на охолодження;
Найточніший температурний контроль з точністю 0,5°C;
Індикація температури зовнішнього повітря та повітря всередині приміщення (поточної та заданої);
Система "м'якого" старту компресора з пусковим струмом нижче 50А;
Енергозберігаючий режим роботи;
Комплектується двома фільтрами на вибір (опція): фільтр із активованого вугілля «Анти-запах»; фільтр "Антибактеріальний пригнічувач"; фільтр "Нано-титановий антихімічний каталізатор"; Катехіновий фільтр; Електретний пиловловлюючий фільтр;
Автоматичне розподілення повітря в режимі SWING;
Turbo режим. Увімкнення/вимкнення одним натисканням кнопки максимальної швидкості вентилятора для інтенсивного охолодження або нагрівання повітря в приміщенні;
Автоматичний вибір режимів роботи: охолодження, обігрів, осушення, вентиляція;
Виключення обдування холодним повітрям за рахунок затримки пуску вентилятора;
Ширококутні жалюзі, що утворюють охоплення всього обсягу приміщення;
Самоочищення внутрішнього блоку. Після припинення роботи кондиціонера вентилятор не зупиняється і видаляє вологу з теплообмінника, що виключає утворення цвілі, грибків та розмноження бактерій усередині блоку;
LED-дисплей. Яскрава та чітка індикація режимів та параметрів роботи;
Увімкнення/Вимикання підсвічування дисплея на внутрішньому блоці кондиціонера;
функція зниження вологості без зниження температури;
Режим комфортного сну SLЕЄР. Безшумна робота за спеціальною програмою в автоматичному режимі протягом 8 годин. Забезпечує максимально сприятливі температурні умови для комфортного сну;
Знімний префільтр, що миється, і лицьова панель;
Таймер на включення та вимкнення в діапазоні 24 години з кроком 1 хвилина;
Відображення на пульті дистанційного керування поточного часу доби;
Блокування керування;
Функція автоматичного перезапуску із запам'ятовуванням налаштувань;
Автоматична система захисту від зледеніння нового покоління Intelligent Preheating. На відміну від звичайної схеми розморожування "за часом" - в середньому 10 хвилин розморожування на 50 хвилин роботи компресора, запуск процесу розморожування проводиться тільки за наявності реальної необхідності. Така сучасна технологія, зрозуміло, зменшує втрати електроенергії на непотрібні цикли розморожування;
Антикорозійне покриття корпуса зовнішнього блока;
Теплообмінник із антикорозійним покриттям GREEN-FIN;
Самодіагностика порушень роботи основних блоків та режимів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cooper&Hunter |
| Страна производитель | Гонконг |
| Wi-Fi модуль | Да |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество внутренних блоков мультисплит-системы | 1 |
| Мощность обогрева | 4000 Вт |
| Мощность охлаждения | 3520 Вт |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Охлаждающая способность | 12 BTU/ч |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Рекомендуемая площадь помещения | 35 кв.м |
| Состояние | Новое |
| Тип внутреннего блока | Напольно-потолочный |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Цвет корпуса | Белый |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Автоматический режим работы | Да |
| Дисплей | Да |
| Защита от замерзания | Да |
| Инвертор | Да |
| Используемый хладагент | R32 |
| Количество режимов работы | 6 |
| Максимальная длина коммуникаций | 15 м |
| Максимальная температура | 48 град. |
| Минимальная температура | -25 град. |
| Ночной режим работы | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Регулировка направления потока воздуха | автоматическая |
| Режим вентиляции | Да |
| Режим осушения воздуха | Да |
| Таймер | Да |
| Тип управления | Пультом |
| Уровень шума | 38 дБ |
| Функция ионизации | Да |
| Функция памяти | Да |
| Габаритные размеры внешнего блока | |
| Вес внешнего блока | 30 кг |
| Высота внешнего блока | 540 мм |
| Глубина внешнего блока | 320 мм |
| Ширина внешнего блока | 848 мм |
| Габаритные размеры внутреннего блока | |
| Вес внутреннего блока | 17 кг |
| Высота внутреннего блока | 600 мм |
| Глубина внутреннего блока | 215 мм |
| Ширина внутреннего блока | 700 мм |
| Параметры работы прибора | |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 48 град. |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -25 град. |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Потребляемая мощность в режиме обогрева | 980 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме охлаждения | 1000 Вт |
| Частота | 50 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес наружного блока | 21.5 кг |
| Габариты внутреннего блока (ВхШхГ) | 27х71.3х19.5 см |
| Габариты наружного блока (ВхШхГ) | 42.8х72х31 см |
| Диапазон наружной рабочей температуры | от -24 до +48 °C |
| Класс энергопотребления (охлаждение) | A |
| Комплектация | Пульт ДУ |
| Макс. длина магистрали, м | 19 |
| Макс. перепад высоты магистрали, м | 10 |
| Особенности | Функция "Авторестарт" Многоскоростной вентилятор Технология инверторов от DAIKIN Защита от обмерзания наружного блока Защита от обдува холодным воздухом Покрытие "Blue Fin" Защита компрессора |
| Площадь помещения, м² | 20 |
| Потребляемая мощность обогрев/охлаждение | 0.61/0.6 кВт |
| Работа при отрицательной температуре, °C | -15 |
| Режимы работы | Автоматический Вентилятор Ночной Обогрев Осушение Охлаждение Очистка воздуха Турборежим |
| Страна регистрации бренда | США |
| Теплопроизводительность | 7847.6 |
| Теплопроизводительность, кВт | 2.3 |
| Тип | Сплит-система |
| Тип компрессора | Инверторный |
| Тип установки внутреннего блока | Настенный |
| Тип фреона | R410A |
| Уровень шума, внутренний блок | 22/25/27/29 дБ |
| Уровень шума, наружный блок | 49 дБ |
| Фильтры тонкой очистки | CH SMART-ION Filter |
| Функции | Дисплей Таймер Функция iFeel |
| Холодопроизводительность | 7506.4 |
| Холодопроизводительность, кВт | 2.2 |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 35 040 ₴
