Компресор є основним компонентом будь-якого кондиціонера. Виробники оснастили кондиціонер C&H серії Nordic PREMIUM потужним оригінальним компресором від MITSUBISHI ELECTRIC. Фірма є лідером у цій сфері.
Компресор Mitsubishi Electric відповідає всім вимогам споживачів: економічність, автоматичне регулювання рівня тиску, забезпечення максимально свіжого і чистого повітря, мінімальний рівень шуму під час роботи, тривалий гарантійний період і відносно недороге обслуговування. Компресор здатний забезпечити найвищу теплопродуктивність за низької температури зовнішнього повітря.
Дана модель оснащена запатентованою фірмою Cooper&Hunter системою тотального очищення та іонізації повітря СН SMART-ION Filter. Переваги цієї технології в тому, що електронний блок Холодна плазма генерує негативні іони, які нейтралізують усі бактерії, що ширяють у повітрі (алергени, пил, шерсть домашніх тварин, хімічні сполуки запахів тощо), повітря стає свіжим і чистим.
Під час взаємодії частинок пилу з іонами, відбувається їхнє притягання до сітчастого пиловловлювального фільтра. Крім цього, фільтр має збільшені розміри, як у кондиціонерів серії Преміум. У порівнянні з традиційною фільтрацією, іонізатор холодна плазма не вимагає спеціального обслуговування. Увімкнення/вимкнення здійснюється з пульта ДУ. Фільтр досить промити один раз на два тижні і він знову буде готовий до роботи.
Інтелектуальне розморожування, підігрів компресора і піддону, регулятор швидкості вентилятора зовнішнього блоку: всі ці функції дають змогу ефективно використовувати спліт-систему навіть за сильних морозів.
Преміальна комплектація “GENERATON V” забезпечує високий клас енергоефективності А+++. Кондиціонер C&H серії Nordic PREMIUM BLACK підтримує найточніший температурний контроль з точністю до 0,5°C.
Усі сучасні кондиціонери мають функцію керування на відстані, і кондиціонер CH-S09/12/18/24FTXN-PB не залишився осторонь. Його оснастили Wi-Fi модулем, який дає змогу керувати спліт-системою через смартфон або планшет, навіть якщо ви перебуваєте не поруч з обладнанням.
Функція самоочищення внутрішнього блоку забезпечує автоматичне видалення вологи з теплообмінника, що значно подовжить термін експлуатації обладнання.
Якщо вам потрібно швидко прогріти або охолодити приміщення за короткий час, для такого випадку передбачено режим “TURBO”, який активується всього лише одним натисканням кнопки.
Не можна залишити без уваги, що кондиціонер серії Nordic PREMIUM BLACK працює на високоефективному озонобезпечному фреоні R-32.
Режим комфортного сну “SLEEP” забезпечує безшумну роботу кондиціонера за спеціальною програмою протягом 8-ми годин.
Ширококутні жалюзі створюють охоплення всього приміщення, що є не маловажним фактором при ефективному використанні кондиціонера. Обдув холодним повітрям виключений за рахунок затримки пуску вентилятора під час увімкнення спліт-системи.
Функція автоматичного перезапуску із запам’ятовуванням налаштувань позбавить вас від потреби встановлювати наново режим роботи кондиціонера після його вимикання/вмикання.
Завдяки унікальній технології Step-less Fan Control ви можете плавно регулювати швидкість вентилятора внутрішнього блоку в широкому діапазоні від 1 до 100%.
Особливості кондиціонера CH-S09/12/18/24FTXN-PB:
Побутовий тепловий насос, який адаптований для роботи на тепло в північних країнах;
Оригінальний компресор ТМ MITSUBISHI ELECTRIC;
Температурний діапазон ефективної роботи від -28°C до +24°C на тепло, від +18°C до +48°C на холод;
DC інверторний мотор внутрішнього блоку нового покоління;
Step-less Fan Control – унікальна технологія плавного регулювання швидкості
вентилятора внутрішнього блоку в шировому діапазоні від 1 до 100%;
Основні характеристики кондиціонера Cooper&Hunter серії Nordic PREMIUM:
Вищий клас енергоефективності А+++;
Преміальна енергозберігаюча комплектація “GENERATON V” (підвищений контроль якості матеріалів);
Плазмовий очищувач повітря преміального типу – унікальна система, яка очищає повітря від бактерій, вірусів, неприємних запахів і алергенів;
Екстранизький рівень шуму внутрішнього блоку – всього 18 дБ, напрямок повітряного потоку вліво-вправо з пульта ДУ, додаткова планка для направлення повітряного потоку паралельно стелі та вимкнення обдування користувача;
Демонстрація зовнішньої температури.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cooper&Hunter |
| Страна производитель | Гонконг |
| Wi-Fi модуль | Да |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество внутренних блоков мультисплит-системы | 1 |
| Мощность обогрева | 3000 Вт |
| Мощность охлаждения | 2640 Вт |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Охлаждающая способность | 9 BTU/ч |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Рекомендуемая площадь помещения | 25 кв.м |
| Состояние | Новое |
| Тип внутреннего блока | Настенный |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Цвет корпуса | Черный |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Автоматический режим работы | Да |
| Дисплей | Да |
| Защита от замерзания | Да |
| Инвертор | Да |
| Используемый хладагент | R32 |
| Количество режимов работы | 6 |
| Максимальная длина коммуникаций | 20 м |
| Максимальная температура | 50 град. |
| Минимальная температура | -28 град. |
| Ночной режим работы | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Регулировка направления потока воздуха | автоматическая |
| Режим вентиляции | Да |
| Режим осушения воздуха | Да |
| Таймер | Да |
| Тип управления | Пультом |
| Уровень шума | 40 дБ |
| Функция ионизации | Да |
| Функция памяти | Да |
| Габаритные размеры внешнего блока | |
| Вес внешнего блока | 24 кг |
| Высота внешнего блока | 540 мм |
| Глубина внешнего блока | 325 мм |
| Ширина внешнего блока | 830 мм |
| Габаритные размеры внутреннего блока | |
| Вес внутреннего блока | 11 кг |
| Высота внутреннего блока | 298 мм |
| Глубина внутреннего блока | 218 мм |
| Ширина внутреннего блока | 880 мм |
| Параметры работы прибора | |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 50 град. |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -28 град. |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Потребляемая мощность в режиме обогрева | 590 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме охлаждения | 560 Вт |
| Частота | 50 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес наружного блока | 21.5 кг |
| Габариты внутреннего блока (ВхШхГ) | 27х71.3х19.5 см |
| Габариты наружного блока (ВхШхГ) | 42.8х72х31 см |
| Диапазон наружной рабочей температуры | от -24 до +48 °C |
| Класс энергопотребления (охлаждение) | A |
| Комплектация | Пульт ДУ |
| Макс. длина магистрали, м | 19 |
| Макс. перепад высоты магистрали, м | 10 |
| Особенности | Функция "Авторестарт" Многоскоростной вентилятор Технология инверторов от DAIKIN Защита от обмерзания наружного блока Защита от обдува холодным воздухом Покрытие "Blue Fin" Защита компрессора |
| Площадь помещения, м² | 20 |
| Потребляемая мощность обогрев/охлаждение | 0.61/0.6 кВт |
| Работа при отрицательной температуре, °C | -15 |
| Режимы работы | Автоматический Вентилятор Ночной Обогрев Осушение Охлаждение Очистка воздуха Турборежим |
| Страна регистрации бренда | США |
| Теплопроизводительность | 7847.6 |
| Теплопроизводительность, кВт | 2.3 |
| Тип | Сплит-система |
| Тип компрессора | Инверторный |
| Тип установки внутреннего блока | Настенный |
| Тип фреона | R410A |
| Уровень шума, внутренний блок | 22/25/27/29 дБ |
| Уровень шума, наружный блок | 49 дБ |
| Фильтры тонкой очистки | CH SMART-ION Filter |
| Функции | Дисплей Таймер Функция iFeel |
| Холодопроизводительность | 7506.4 |
| Холодопроизводительность, кВт | 2.2 |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 34 760 ₴
