Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S09FTXLA2-NG ARCTIC INVERTER NG - опис та функції.
Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S09FTXLA2-NG ARCTIC INVERTER NG - , призначений для північних країн. Оновлена в 2022 році, ця модель працює на енергоефективному, екологічному фреоні R32. Обладнання відповідає класу енергозбереження A+++ та розраховане на роботу в діапазоні температур навколишнього середовища від -25 до +50°С. Завдяки особливостям конструкції забезпечується надійна робота у всьому діапазоні робочих температур та навантажень. Рівень шуму від 20 дБа (залежно від моделі). Унікальна форма жалюзі дозволяє рівномірно розподілити повітряний потік по всьому приміщенню, а інтелектуальна система керування виводить показники комфорту на новий рівень. Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S09FTXLA2-NG ARCTIC INVERTER NG - рекомендований до використання як єдине джерело опалення. Кондиціонер зібраний за вимогами Generation VI з підвищеними вимогами до якості збирання та матеріалів. Стандартна гарантія – 2 роки. Розширена гарантія – 5 років.
ЗДОРОВ'Я
Режим комфортного сну SLEEP Ця функція надає користувачеві вибір трьох різних режимів, що дозволяють встановити комфортні умови для сну
Унікальна система фільтрації, що складається з 7 фільтрів широкого спектру дії, забезпечує комплексне очищення від усіх видів побутових забруднень
CH SMART-iON Filter Створює негативно заряджені іони навколо частинок пилу в приміщенні, що посилює їх уловлювання фільтром кондиціонера
ECO-FRESH Електростатичний фільтр повітря захоплює частинки пилу електромагнітним полем, додатково очищуючи повітря
DOUBLE SELF-CLEAN Функція самоочищення від пилу, грибка, вірусів та бактерій, методом миттєвого заморожування, з наступним прогріванням теплообмінника до +57..+58°C. Повне очищення займає 30 хвилин, що дозволяє збільшити інтервали між обслуговуваннями і заощадити час та гроші
Докладніше про системи фільтрації кондиціонерів Cooper&Hunter читайте у статті:
КЕРУВАННЯ КОМФОРТОМ
Блокування управління Дозволяє заблокувати пульт, запобігаючи випадковому натисканню або несанкціонованому доступу дітей
Таймер Дозволяє виставити час увімкнення або вимкнення кондиціонера в межах 24-х годин
LED-дисплей Дозволяє легко контролювати основні параметри кондиціонера. У разі потреби дисплей на передній панелі внутрішнього блоку може бути вимкнений з пульта дистанційного керування
TURBO Включає на максимальну потужність та дозволяє швидко охолодити або нагріти приміщення
Багатошвидкісний вентилятор Дозволяє вибрати максимально комфортну інтенсивність обдування.
Режим SWING Забезпечує рівномірний розподіл повітря по приміщенню
Режим осушення Зниження вологості у приміщенні відбувається практично без зниження температури
SELF-CLEAN Функція самоочищення теплообмінника дозволяє видалити з нього забруднення та пил, що дозволяє збільшити інтевал між сервісними обслуговуваннями
WI-FI Модуль підключення до бездротової мережі дозволяє легко керувати кондиціонером з будь-якої точки земної кулі. За допомогою цієї функції, ви можете увімкнути кондиціонер, наприклад, по дорозі з роботи додому
I FEEL При активації цієї функції кондиціонер автоматично встановлює поточну температуру в приміщенні як цільову
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНЕ КЕРУВАННЯ
Захист від обмерзання Коли температура зовнішнього повітря – низька, а вологість – висока, теплообмінник зовнішнього блоку починає обмерзати, у зв'язку з чим знижується ефективність його роботи. У цьому випадку кондиціонер автоматично зупиняється та активує функцію розморожування.
Авторестарт У разі втрати живлення, автоматично запам'ятовує останні задані налаштування та режими та відновлює їх після відновлення роботи
Самодіагностика Вбудована система самодіагностики основних функцій та режимів запобігає виходу обладнання з ладу та попереджає про несправність
Підсвічування дисплея Для зручності експлуатації, у темний час доби, дисплей оснащений підсвічуванням
ТЕХНОЛОГІЧНІСТЬ
Безшумний режим У цьому режимі кондиціонер знижує швидкість роботи вентилятора для більш тихої роботи.
Автоматичний захист Дозволяє кондиціонеру стабільно працювати в широкому діапазоні напруги в мережі живлення
Функція «+ 8 °C» При активації цієї функції кондиціонер автоматично підтримуватиме в приміщенні температуру + 8 °C, не дозволяючи заморозити приміщення. Споживання електроенергії буде мінімально необхідним для підтримки температури
Технологія Забезпечує стабільну роботу компресора за максимально низьких частот обертання - від 1 Гц. При цьому збільшується термін служби, зменшуються вібрації та знижується енергоспоживання
Покриття BLUE-FIN Спеціальне покриття запобігає корозії та збільшує термін служби теплообмінників
Теплий старт Попередній підігрів компресора полегшує запуск в умовах низьких температур навколишнього середовища і збільшує його термін служби
Фреон R32 Кондиціонер працює на сучасному, екологічному, високоефективному холодоагенті, що дозволяє мінімізувати шкоду для навколишнього середовища та підвищити економічність експлуатації
ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ
Клас енергоефективності (SEER/SCOP): A++/A+++ Енергозберігаюча комплектація Generation VI. Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S09FTXLA2-NG ARCTIC INVERTER NG повністю відповідає дірективі Європейського союзу ErP (Energy releated Products), що діє з 01.01.2013 для побутових теплових насосів та кондиціонерів
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cooper&Hunter |
| Страна производитель | Гонконг |
| Wi-Fi модуль | Да |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Количество внутренних блоков мультисплит-системы | 1 |
| Мощность обогрева | 3000 Вт |
| Мощность охлаждения | 2700 Вт |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Охлаждающая способность | 9 BTU/ч |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Рекомендуемая площадь помещения | 25 кв.м |
| Состояние | Новое |
| Тип внутреннего блока | Настенный |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Цвет корпуса | Белый |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Автоматический режим работы | Да |
| Дисплей | Да |
| Защита от замерзания | Да |
| Инвертор | Да |
| Используемый хладагент | R32 |
| Количество режимов работы | 7 |
| Максимальная длина коммуникаций | 25 м |
| Максимальная температура | 50 град. |
| Минимальная температура | -25 град. |
| Ночной режим работы | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Регулировка направления потока воздуха | автоматическая |
| Режим вентиляции | Да |
| Режим осушения воздуха | Да |
| Таймер | Да |
| Тип управления | Пультом |
| Уровень шума | 50 дБ |
| Фильтр | Угольный фильтр |
| Функция ионизации | Нет |
| Функция памяти | Да |
| Габаритные размеры внешнего блока | |
| Вес внешнего блока | 23.5 кг |
| Высота внешнего блока | 555 мм |
| Глубина внешнего блока | 330 мм |
| Ширина внешнего блока | 732 мм |
| Габаритные размеры внутреннего блока | |
| Вес внутреннего блока | 11 кг |
| Высота внутреннего блока | 291 мм |
| Глубина внутреннего блока | 211 мм |
| Ширина внутреннего блока | 894 мм |
| Параметры работы прибора | |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 50 град. |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -25 град. |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Потребляемая мощность в режиме обогрева | 1.55 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме охлаждения | 1.4 Вт |
| Частота | 50 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 26 280 ₴
