Нове покоління неінверторних систем on/off - GENERATION VI.
«CH SMART-ION Filter» - технологія тотального очищення повітря нового покоління;
Розроблено для професійних інсталяцій;
Захист будинку від обмерзання +8°C;
Самовідчищення внутрішнього блоку. Після припинення роботи кондиціонеру, вентилятор не зупиняється та видаляє вологу з теплообмінника, що виключає утворення цвілі, грибків і розмноження бактерій всередині блоку;
Спеціальна функція контролю температури «I FEEL»;
Клас енергоефективності А;
Інноваційний сучасний дизайн блоку;
Озонобезпечний високоефективний фреон R410;
Ширококутові жалюзі створюють охоплення усього об'єму приміщення у режимі автоматичного розподілу повітря SWING. Дев'ять різних варіантів положень жалюзі по вертикалі, що задаються із пульта дистанційного керування;
Режим комфортного сну SLЕЕР;
Інтелектуальне управління у режимі AUTO - автоматична зміна режимів роботи, залежно від змін температури в приміщенні;
24-годинний таймер на вмикання і вимикання;
Turbo режим. Вмикання/Вимикання одним натисканням кнопки максимальної швидкості вентилятору для інтенсивного охолодження або нагріву повітря в приміщенні;
Затримка пуску вентилятору, з метою виключення обдуву холодним повітрям;
Функція зниження вологості без зниження температури;
Пульт із зручним LED-дисплеєм;
Відображення поточного часу доби на пульті Д/У;
Бактерицидне покриття пульта ДУ;
Теплообмінник з антикорозійним покриттям;
Функція автоматичного перезапуску із запам'ятовуванням налаштувань;
Інтелектуальне розморожування;
Примусове вмикання / вимикання функції розморожування з пульта дистанційного керування;
Система стабілізації напруги і безпечного низьковольтного старту;
Самодіагностика порушень роботи основних блоків та режимів;
Інноваційна технологія «DOUBLE SELF-CLEAN» дозволяє кондиціонеру робити самоочищення від пилу, грибків, вірусів та бактерій, методом миттєвої заморозки, та наступним нагрівом пластин теплообмінника до + 57-58°C. Кондиціонер повністю очищується за 30 хвилин. Це економить час та гроші на сервісному обслуговуванні, та дозволяє отримати здорове повітря;
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cooper&Hunter |
| Страна производитель | Гонконг |
| Wi-Fi модуль | Нет |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество внутренних блоков мультисплит-системы | 1 |
| Мощность обогрева | 2650 Вт |
| Мощность охлаждения | 2550 Вт |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение |
| Рекомендуемая площадь помещения | 25 кв.м |
| Состояние | Новое |
| Тип внутреннего блока | Настенный |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Цвет корпуса | Белый |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Автоматический режим работы | Да |
| Дисплей | Да |
| Защита от замерзания | Да |
| Инвертор | Нет |
| Используемый хладагент | R410a |
| Количество режимов работы | 6 |
| Максимальная длина коммуникаций | 15 м |
| Максимальная температура | 43 град. |
| Минимальная температура | -15 град. |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Регулировка направления потока воздуха | автоматическая |
| Режим вентиляции | Да |
| Режим осушения воздуха | Да |
| Таймер | Да |
| Тип управления | Пультом |
| Фильтр | Угольный фильтр |
| Функция ионизации | Да |
| Функция памяти | Да |
| Габаритные размеры внешнего блока | |
| Вес внешнего блока | 24 кг |
| Высота внешнего блока | 450 мм |
| Глубина внешнего блока | 293 мм |
| Ширина внешнего блока | 710 мм |
| Габаритные размеры внутреннего блока | |
| Вес внутреннего блока | 7.5 кг |
| Высота внутреннего блока | 260 мм |
| Глубина внутреннего блока | 185 мм |
| Ширина внутреннего блока | 704 мм |
| Параметры работы прибора | |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 43 град. |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -15 град. |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Потребляемая мощность в режиме обогрева | 0.734 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме охлаждения | 0.794 Вт |
| Частота | 50 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 15 479 ₴
