Загальний об'єм: 78
Тип: Камера
Клас енергоспоживання: A+
Корисний об'єм: 65
Тип керування: Електронне
Габарити (ВхШхГ): 71.2 x 55.9 x 54.6 см
Країна виробник товару
Німеччина
Країна реєстрації бренду
Німеччина
Гарантія
36 місяців офіційної гарантії від виробника
Тип
Камера
Дисплей
Є
Загальний об'єм, л
78
Корисний об'єм, л
65
Річні витрати електроенергії
185 кВт*рік
Система розморожування
No Frost
Клас енергоспоживання
А+
Кліматичний клас
SN-T (від +10 до +43 C)
Спосіб встановлення
Вбудована
Тип керування
Електронне
Холодоагент
R600a
Рівень шуму
34 дБ
Колір
Білий
Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ)
71.4-73 x 56-57 x 55 см
Габарити (ВхШхГ)
71.2 x 55.9 x 54.5 см
Габарити упаковки (ВхШхГ)
77 x 57.2 x 62.2 см
Вага
34.6 кг
Вага в упаковці
37.1 кг
Потужність заморожування
8 кг/24 год
Автономне збереження холоду
10 год
Додаткові характеристики
Touch & Swipe дисплей Змінний ущільнювач дверей Підтримка технології SmartDevice Функції та режими: SuperFrost, SabbathMode, PartyMode, EnergySaver Система VarioSpace Додаткові скляні полиці Дверний доводчик SoftSystem Фіксоване кріплення меблевого фасаду
Функції та особливості
Швидке замороження, Захист від перепадів напруги, Багатопотокова система заморожування, Дисплей, Еко режим, Захист від дітей, Лоток для льоду, Перевішування дверцят, Підсвічування, Сигналізація відкритих дверей
Кількість ящиків/кошиків
3 шт
Висота, см
71.2
Глибина, см
54.6
Ширина, см
55.9
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Liebherr |
| Класс энергопотребления | A+ |
| Тип управления | Электронное |
| Пользовательские характеристики | |
| Автономное сохранение холода | 10 год ч |
| Вес | 34.6 кг кг |
| Габариты (ВхШхГ) | 71.2 x 55.9 x 54.5 см см |
| Габариты в упаковке (ВхШхГ) | 77 x 57.2 x 62.2 см см |
| Гарантия | 36 месяцев официальной гарантии от производителя |
| Годовой расход электроэнергии, кВТ*год | 185 кВт*рік кВт*год |
| Дополнительные характеристики | Touch & Swipe дисплей Змінний ущільнювач дверей Підтримка технології SmartDevice Функції та режими: SuperFrost, SabbathMode, PartyMode, EnergySaver Система VarioSpace Додаткові скляні полиці Дверний доводчик SoftSystem Фіксоване кріплення меблевого фасаду |
| Климатический класс | SN-T (от +10 до +43 C) |
| Количество ящиков/корзин | 3 шт |
| Мощность заморозки | 8 кг/24 год кг/24 ч |
| Полезный объем, л | 65 |
| Система размораживания | No Frost |
| Способ установки | Встраиваемая |
| Страна регистрации бренда | Германия |
| Страна-производитель товара | Германия |
| Тип | Камера |
| Функции и особенности | Быстрая заморозка Дисплей Защита от детей Защита от перепадов напряжения Лоток для льда Многопоточная система замораживания Перевешивание дверцы Подсветка Сигнализация открытой двери Эко режим |
| Хладагент | R600a |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 46 620 ₴




