Водонагреватели Azurro позаботятся о ваших потребностях и удивят своими возможности. Встроенный режим ECO сэкономит электричество, есть защита от накипи, способствует дезинфекции воды и нагревает ее до комфортной температуры.
Про долговечность устройства позаботится технология Sapphire Flex Technology и многоуровневая система безопасности, а удобность использования - универсальная установка. Модели могут быть установлены как по вертикали, так и по горизонтали.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Zanussi |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 2 |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 7312970203255 |
| Вага в упаковці | 23.5 кг |
| Время нагрева | 1.45 год |
| Габарити (ВхШхГ) | 97 х 43.5 х 26 см |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 101 х 48.5 х 28 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр приєднання | 1/2" |
| Индикатор температуры | Електронний |
| Керування через Wi-Fi | Без керування через Wi-Fi |
| Комплектация | Водонагрівач зі шнуром живлення і ПЗВ Запобіжний клапан Кріпильні анкери для монтажу Інструкція користувача Гарантійний талон (в інструкції) |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальная температура воды | 75 С° |
| Материал бака | Сталевий з покриттям |
| Матеріал внутрішнього бака | Емальована сталь |
| Мощность ТЭНов | 1х700 Вт 1х1300 Вт |
| Мощность, Вт | 2000 |
| Объем, л | 50 |
| Оснащение | Відкритий терморегулятор (на корпусі);Два ТЕНи;З кабелем живлення;Запобіжний клапан;Запобіжний термостат;Захист від сухого увімкнення;Магнієвий анод |
| Особенности | Режим ECO Режим LOW Режим HIGH |
| Підведення труб | Нижнє |
| Регулятор температуры | Відкритий (на корпусі) |
| Робочий тиск води | 0.8-6 барів |
| Тип керування | Механічне |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Відкритий "мокрий" (безпосередньо контактує з водою) |
| Тип установки | Настенный |
| Установка | Вертикальне;Горизонтальне |
| Форма бака | Прямокутна |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 8 799 ₴






