Особливості Atlantic Okido Oki 707 5,5KW
Безпека. Прилад оснащений захистом від стрибків напруги і перегріву води, при падінні напору у водопроводі також спрацьовує відключення нагрівача.
Продуктивність. ТЕН з мідним покриттям забезпечує високу тепловіддачу для швидкого нагріву води.
довговічність. Механічні фільтри відсівають забруднюючі частинки, продовжуючи термін експлуатації приладу.
Комплектність. У наборі з пристроєм йдуть необхідні для функціонування елементи: шланг, лійка, душова штанга з утримувачем, запірний кран і витратні матеріали для монтажу. Ціна Atlantic Okido Oki 707 5,5KW вказана за повний комплект.
Просте управління. Для включення і регулювання температури на корпусі виробу передбачений Механічний перемикач і лампочки для індикації нагріву.
Монтаж приладу здійснюють в такій послідовності:
Кріплення до стіни нагрівального блоку і елементів душа;
Підключення до системи водопостачання;
Приєднання до електромережі.
Якщо у вас виникли питання або ви хочете дізнатися кваліфіковані думки про Atlantic Okido Oki 707 5,5KW, звертайтеся до експертів нашого інтернет-магазину в режимі онлайн або по телефону. Будемо раді отримати ваші відгуки про техніку, представленої на нашому сайті.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Atlantic |
| Страна производитель | Малайзия |
| Вес | 3.8 кг |
| Вид водонагревателя | Кран с подогревом воды |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Максимальная температура нагрева воды | 55 град. |
| Мощность номинальная | 5.5 кВт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Подводка | Нижняя |
| Рабочее давление | 6 бар |
| Расположение | Горизонтальное |
| Состояние | Новое |
| Способ нагрева | Электрический |
| Способ установки | Настенный |
| Тип водонагревателя | Проточный |
| Форма водонагревателя | Компактный |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 270 мм |
| Глубина | 91 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Датчик перегрева | Да |
| Датчик потока | Да |
| Держатель душевой лейки | Да |
| Душевая лейка | Да |
| Ограничение температуры нагрева | Да |
| Регулировка температуры | Плавная |
| Управление водонагревателем | Гидравлическое |
Информация для заказа
- Цена: 3 919 ₴
