Drazice OKCE 200 2/4
Нова модель бойлера компонує в собі 2 типи тенів: перший стандартний керамічний ТЕН сухого типу з механічним регулюванням на 2.2 кВт працює від мережі 220 В, другий додатковий ТЕН, додатковий, потужністю 1,8 кВт працює від мережі 380 В. Можливість управляти даним теном відсутня, тобто відсутній термостат для керування, натомість від завода передбачене автоматичне налаштування на температуру 75С. Згідно з рекомендацією заводу 380 вольт можна використати від мережі а також від фотопанелей після перетворювача напруги з постійної на змінну.
Марка Drazice користується попитом серед покупців завдяки першокласній якості та надійності продукції, що випускається. Drazice – це знаменитий чеський бренд, який виробляє надійні бойлери з тривалим терміном експлуатації протягом 30 років. Відмінна якість бойлерів забезпечується за допомогою застосування новітніх конструктивних ідей, на які можна з упевненістю покластися, рівно як і завдяки використанню високопробних матеріалів. Ви можете бути впевнені в практичності і безпеки експлуатації цих бойлерів.
Відмінні риси бойлера Drazice OKCE 200 2/4
безнікелеві емаль наноситься на поверхню всередині бака водонагрівача Drazice OKCE 200. Зносостійкість і робота протягом тривалого часу є ключовими функціями захисного анода, виконаного з магнієвого сплаву. Раніше накопичене тепло утримується тривалий відрізок часу завдяки поліуретанової теплоізоляції товщиною 42мм, що не містить фреони. Енергозбереження цієї моделі присвоєно клас«З» ;.
Головними перевагами бойлера Drazice OKCE 200 можна назвати наступні:
Сервісний люк створює хороші умови в разі необхідності замінити нагрівальний елемент, при цьому корпус зберігає свою цілісність. За допомогою такого конструктивного рішення втрата герметичності корпусу перестає існувати ймовірність відшкодування. Безперечною перевагою цих водонагрівачів в порівнянні з іншими фірмами, що випускають такі ж моделі бойлерів, є додатковий захист Тена від накипу. Сталевий бак служить гарантією довгої експлуатації бойлерів і протидіє появі корозії. Температура води в бойлері регулюється самим споживачем в проміжку 0 ° С до 70 ° С.
Таким чином, можливості перегріву води не може бути. Захист бойлера від замерзання і від бактерій легіонел ставить Болеро Drazice OKCE 200 у вигідному світлі.
вертикальний бойлер, має округлу форму;
«сухий ТЕН» має захист від накипу;
поверхню теплообміну була збільшена;
обсяг бака може вміщати до 200 літрів;
потужність нагрівального Тена дорівнює 2,2 кВт.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Drazice |
| Страна производитель | Чехия |
| Вид ТЭНа | Сухой |
| Вид водонагревателя | Бойлер |
| Внутреннее покрытие бака | Эмаль |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Максимальная температура нагрева воды | 70 град. |
| Мощность номинальная | 4 кВт |
| Нагревательный элемент | Керамический |
| Напряжение сети | 380~400 В, 220~240 В |
| Объём ёмкости для воды | 200 л |
| Подводка | Нижняя |
| Расположение | Вертикальное |
| Состояние | Новое |
| Способ нагрева | Электрический |
| Способ установки | Настенный |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Форма водонагревателя | Цилиндрический |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 1290 мм |
| Глубина | 600 мм |
| Ширина | 584 мм |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 2 |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Магниевый анод | Да |
| Ограничение температуры нагрева | Да |
| Предохранительный сбросной клапан | Да |
| Регулировка температуры | Плавная |
| Способ подачи воды | Напорный |
| Управление водонагревателем | Механическое |
Информация для заказа
- Цена: 29 990 ₴
