Drazice OKCE 200 circulation
Марка Drazice користується попитом серед покупців завдяки першокласній якості та надійності продукції, що випускається. Drazice – це знаменитий чеський бренд, який виробляє надійні бойлери з тривалим терміном експлуатації протягом 30 років. Відмінна якість бойлерів забезпечується за допомогою застосування новітніх конструктивних ідей, на які можна з упевненістю покластися, рівно як і завдяки використанню високопробних матеріалів. Ви можете бути впевнені в практичності і безпеки експлуатації цих бойлерів.
Відмінні риси бойлера Drazice OKCE 200
безнікелеві емаль наноситься на поверхню всередині бака водонагрівача Drazice OKCE 200. Зносостійкість і робота протягом тривалого часу є ключовими функціями захисного анода, виконаного з магнієвого сплаву. Раніше накопичене тепло утримується тривалий відрізок часу завдяки поліуретанової теплоізоляції товщиною 42мм, що не містить фреони. Енергозбереження цієї моделі присвоєно клас«З» ;.
Головними перевагами бойлера Drazice OKCE 200 можна назвати наступні:
Сервісний люк створює хороші умови в разі необхідності замінити нагрівальний елемент, при цьому корпус зберігає свою цілісність. За допомогою такого конструктивного рішення втрата герметичності корпусу перестає існувати ймовірність відшкодування. Безперечною перевагою цих водонагрівачів в порівнянні з іншими фірмами, що випускають такі ж моделі бойлерів, є додатковий захист Тена від накипу. Сталевий бак служить гарантією довгої експлуатації бойлерів і протидіє появі корозії. Температура води в бойлері регулюється самим споживачем в проміжку 0 ° С до 70 ° С.
Таким чином, можливості перегріву води не може бути. Захист бойлера від замерзання і від бактерій легіонел ставить Болеро Drazice OKCE 200 у вигідному світлі.
вертикальний бойлер, має округлу форму;
«сухий ТЕН» має захист від накипу;
поверхню теплообміну була збільшена;
обсяг бака може вміщати до 200 літрів;
потужність нагрівального Тена дорівнює 2,2 кВт.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Drazice |
| Страна производитель | Чехия |
| Вес | 70 кг |
| Вид ТЭНа | Сухой |
| Вид водонагревателя | Бойлер |
| Внутреннее покрытие бака | Эмаль |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IP44 |
| Максимальная температура нагрева воды | 70 град. |
| Мощность номинальная | 2.2 кВт |
| Нагревательный элемент | Керамический |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Объём ёмкости для воды | 200 л |
| Подводка | Нижняя |
| Рабочее давление | 6 бар |
| Расположение | Вертикальное |
| Состояние | Новое |
| Способ нагрева | Электрический |
| Способ установки | Настенный |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Форма водонагревателя | Цилиндрический |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 1290 мм |
| Глубина | 600 мм |
| Ширина | 584 мм |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 1 |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Магниевый анод | Да |
| Ограничение температуры нагрева | Да |
| Предохранительный сбросной клапан | Да |
| Регулировка температуры | Плавная |
| Способ подачи воды | Напорный |
| Управление водонагревателем | Механическое |
Информация для заказа
- Цена: 23 530 ₴
