Базова модель електричного проточного водонагрівача Vaillan, що добре себе зарекомендувала, використовується в житлових і офісних приміщеннях. VED являє собою проточний водонагрівач з електронною системою управління, використовується для децентралізованої системи гарячого водопостачання.
Потужність від 18 до 27 кВт
Особливості
Компактний настінний електричний водонагрівач з максимальною витратою до 8л (18, 21, 24 кВт) і 10 л / хв (27 кВт)
Збільшена витрата до 12 л / хв при використанні обмежувача (входить в комплект поставки)
Триступінчате регулювання температури (35, 45, 55 С)
Автоматична підтримка заданої температури гарячої води при зміні її витрати і тиску
Введення кабелю через герметичну вставку
Високий ступінь безпеки: клас захисту IP 25 (захист від короткочасного обливання) допускає монтаж у 1-й зоні захисту
Країна виробництва Словаччина
Можливості застосування
Електричні проточні водонагрівачі можуть використовуватися для забезпечення гарячою водою точок, розташованих як в безпосередній близькості, так і на деякій відстані від нього
Можливість комбінувати водонагрівач з іншими системами нагріву води (сонячні системи, теплові насоси, ін.)
Максимальна температура води на вході до 55 ° С (крім водонагрівчів 27 кВт)
Оснащення
Корпус з ручним перемикачем потужності приладу
Електронне управління з плавним зміною потужності
Вбудований регулятор протоку води із захисним вимкненням приладу при протоці води нижче мінімально допустимого
Приєднувальні розміри аналогічні водонагрівачів попереднього покоління
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vaillant |
| Страна производитель | Словакия |
| Вес | 4.4 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Максимальная температура нагрева воды | 55 град. |
| Материал теплообменника | Медь |
| Мощность номинальная | 24 кВт |
| Напряжение сети | 380~400 В |
| Подводка | Нижняя |
| Производительность | 7.7 литр/мин |
| Рабочее давление | 6 бар |
| Расположение | Вертикальное |
| Состояние | Новое |
| Способ нагрева | Электрический |
| Способ установки | Настенный |
| Тип водонагревателя | Проточный |
| Форма водонагревателя | Компактный |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 481 мм |
| Глубина | 100 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Датчик перегрева | Да |
| Датчик потока | Да |
| Максимальное давление воды | 6 бар |
| Минимальное давление воды | 0.15 бар |
| Ограничение температуры нагрева | Да |
| Регулировка температуры | Ступенчатая |
| Способ подачи воды | Напорный |
| Управление водонагревателем | Гидравлическое |
| Ускоренный нагрев | Да |
Информация для заказа
- Цена: 13 399 ₴
