Atlantic Opro Profi VM 100 D400S (1500W) – це покращений водонагрівач з відмінним співвідношенням ціна/якість. Модель, в якій поєднуються сучасний дизайн та новітні технології, що довели свою ефективність.
Цей водонагрівач з габаритами 970x433x455 мм і вагою 22,1 кг встановлюється вертикально на стіну. Об'єм 94,1 літра ідеально підходить для однієї людини. Мідний ТЕН потужністю 1500 Вт нагріває воду до 65 °C за 219,1 хвилини. Якісна теплоізоляція зменшує втрати тепла та знижує енергоспоживання.
Завдяки системі O’Pro (Ohmic Protection) і магнієвому аноду, довговічність бака значно збільшена. Особливий механізм, розміщений між ТЕНом та анодом, подвоює тривалість роботи анода і знижує частоту технічного обслуговування до одного разу на два роки.
Стильний дизайн, з урахуванням квадратного термометра та нового логотипу, дозволяє легко вписати бойлер у дизайн будь-якого приміщення. Зручне управління з механічним регулятором спрощує налаштування температури води. У новій версії також передбачені світловий індикатор нагріву води у формі краплі та матова нижня кришка, що додають пристрою естетичної привабливості.
Atlantic Opro Profi VM 100 D400S (1500W) – це ідеальне актуальне рішення для вашого дому, яке забезпечує економічний та ефективний нагрів води. Виробник гарантує 3 роки експлуатації бака серії O'Pro+ і 2 роки надійної роботи електричного блоку.
Особливості водонагрівача Атлантик Опро Профі VM 100 D400S:
Антикорозійна система захисту O'Pro, яка збільшує тривалість роботи анода
Анод на основі магнію
Індикатор температури
Екологічно чиста ізоляція з пінополіуретану
Патрубок водозабірний з нержавійки
Терморегулятор з системою захисту від перегріву
Захисний клапан і діелектрична муфта для захисту від блукаючого струму в комплекті
Електричний шнур з вилкою в комплекті
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Atlantic |
| Страна производитель | Грузия |
| Вес | 22.1 кг |
| Вид ТЭНа | Мокрый |
| Вид водонагревателя | Бойлер |
| Внутреннее покрытие бака | Эмаль |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Максимальная температура нагрева воды | 65 град. |
| Мощность номинальная | 1.5 кВт |
| Нагревательный элемент | ТЭНовый |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Объём ёмкости для воды | 100 л |
| Подводка | Нижняя |
| Рабочее давление | 8 бар |
| Расположение | Вертикальное |
| Состояние | Новое |
| Способ нагрева | Электрический |
| Способ установки | Настенный |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Форма водонагревателя | Цилиндрический |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 970 мм |
| Глубина | 455 мм |
| Ширина | 433 мм |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 1 |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Магниевый анод | Да |
| Ограничение температуры нагрева | Да |
| Предохранительный сбросной клапан | Да |
| Регулировка температуры | Плавная |
| Способ подачи воды | Напорный |
| Термометр | Да |
| Управление водонагревателем | Механическое |
Информация для заказа
- Цена: 6 999 ₴
