
Водонагрівач Atlantic Vertigo Steatite WI-FI 100 ES-MP0802F220-S WD (2250W) white
18 999 ₴
- В наличии
- Код: 851337
+380 (99) 692-88-61
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Особливості корпусу та нагрівального елемента
Для створення водонагрівального агрегату застосовується технологія Double Tank Technology — основний робочий бак і другий допоміжний. Встановлені «сухі» стеатитові ТЕНи, що не має контакту з водою, оскільки обладнаний сталевою емальованою колбою. Робочий бак і колба ТЕНа оберігаються від корозії покриттям Diamond-Quality емаль.
Купити Atlantic Vertigo Steatite WI-FI 100 ES-MP0802F220-S WD (2250W) white рекомендуємо, оскільки його ключова перевага — це економність, що зумовлена:
пінополіуретановою ізоляцією високої щільності, що ефективно знижує втрати тепловіддання;
наявністю надточного електронного термостата;
дистанційним керуванням використовуючи програму для смартфона Cozytouch Atlantic.
Методи керування та режими роботи Atlantic Vertigo Steatite WI-FI 100 ES-MP0802F220-S WD (2250W) white
Ціна Atlantic Vertigo Steatite WI-FI 100 ES-MP0802F220-S WD (2250 W) white виправдовується максимальним комфортом і енергоощадністю завдяки вбудованим режимам:
«Boost» — один душ за тридцять хвилин.
«Eco+mode» — оптимізує витрату води за сім днів.
«Антизамерзання 7 °C» — автоматична підтримка температури води.
Керування агрегатом здійснюється двома методами: дистанційне та сенсорне.
Монтаж і обслуговування Atlantic Vertigo Steatite WI-FI 100 ES-MP0802F220-S WD (2250W) white
Перед встановленням переконайтеся, що стіна витримає масу приладу, заповненого водою. Можливий вертикальний і горизонтальний монтаж приладу. Завдяки плоскій прямокутній формі та компактним розмірам підійде для встановлення в невеликих приміщеннях. Технічне обслуговування приладу необхідно проводити раз на два роки для бака та внутрішніх елементів, а також запобіжний клапан — один раз на місяць.
Дізнатися думки про Atlantic Vertigo Steatite WI-FI 100 ES-MP0802F220-S WD (2250W) white можна в наших експертів онлайн або зателефонувавши за зазначеною номером телефона. Залишайте відгуки та коментарі на сайті.
ХАРАКТЕРИСТИКИAtlantic Vertigo Steatite WI-FI 100 ES-MP0802F220-S WD (2250W) white
Керування
Сенсорне
Характеристики водонагрівача
Об'єм, літрів
80
Тип ТЕНа
Сухой
Встановлення
Вертикальна/ Горизонтальна
Потужність ТЕНа, Вт
1000 / 2250
Тип водонагрівача
Електричний накопичувальний
Форма водонагрівача
Slim (Вузька) / Прямокутна
Тип встановлення
Настінний
Підводка труб
Нижня/ліворуч
К-во користувачів
Для 3-4-х щелеп.: 80-100 л.
Максимальна температура нагрівання, °C
70
Мінімальний час нагрівання від 15 до 65 °C, хв
212
Клас захисту, IP
IP24
Робочий тиск, бари
8
Напруга, В
230
Матеріал корпусу
Сталь
Особливості та функції
wi-fi керування/захист від замерзання/захист від перегрівання/регулювання температури/індикатор роботи/ECO режим/захист від надлишкового тиску
Додатково
Гарантія, років
7
Гарантія на електричні елементи, років
2
Ширина, мм
490
Висота, мм
1300
Глибина, мм
310
Колір
Білий
Вага, кг
37.5
Примітка
Докладні рекомендації щодо технічного обслуговування (ТО) і за термінами заміни анода містяться в гарантійному талоні або в інструкції з експлуатації. У разі неспостереження зазначених правил, гарантійні зобов'язання не підтримуються сервісним центром
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Atlantic |
| Страна производитель | Египет |
| Вес | 37.5 кг |
| Вид ТЭНа | Сухой |
| Вид водонагревателя | Бойлер |
| Внутреннее покрытие бака | Эмаль |
| Гарантийный срок | 84 мес |
| Максимальная температура нагрева воды | 65 град. |
| Мощность номинальная | 2.25 кВт |
| Нагревательный элемент | Керамический |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Объём ёмкости для воды | 80 л |
| Подводка | Нижняя |
| Рабочее давление | 8 бар |
| Расположение | Вертикальное/горизонтальное |
| Состояние | Новое |
| Способ нагрева | Электрический |
| Способ установки | Настенный |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Форма водонагревателя | Плоский |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 1300 мм |
| Глубина | 310 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 2 |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Магниевый анод | Да |
| Ограничение температуры нагрева | Да |
| Предохранительный сбросной клапан | Да |
| Регулировка температуры | Плавная |
| Способ подачи воды | Напорный |
| Управление водонагревателем | Механическое |
| Ускоренный нагрев | Да |
Информация для заказа
- Цена: 18 999 ₴