ТЕНи з міді: 1 група ТЕНів (3 нагрівальні елементи)
Теплоізольований бак (теплообмінник) із холоднокатаної сталі
Дві електронні плати з мікропроцесорним управлінням: основна та індикації з великим інформаційним дисплеєм
Управління та безпека здійснюються вбудованими компонентами: електромагнітним пускачем та трансформатором струму
3-х ступінчаста модуляція потужності з рівномірним навантаженням на ТЕНи
Можливість обмежити максимальну потужність котла на один із 3-х ступенів
Вбудований таймер дозволяє використовувати котел з 2-х або 3-х зонним лічильниками без додаткових пристроїв.
Група безпеки (реле мінімального тиску, запобіжний клапан, автоматичний повітряний клапан)
Вбудований байпас
Розширювальний бак: 6 л
Занурювальний датчик NTC опалення
Запобіжний термостат 100 С
Вбудований датчик температури у приміщенні
Надійний кран підживлення з вентилем
Функція "Тепла підлога"/"Радіаторне опалення"
Система антиблокування насоса контуру опалення, кожні 24 години бездіяльності котла на кілька секунд включає насос
Система захисту від замерзання
Можливість підключення зовнішнього датчика та кімнатного термостату
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Thermex |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 25.8 кг |
| Вид топлива | Электричество |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Коэффициент полезного действия | 99.5 % |
| Цвет | Белый |
| Материал теплообменника | Медь |
| Мощность номинальная | 21 кВт |
| Назначение котла | Одноконтурный |
| Способ установки | Настенный |
| Состояние | Новое |
| ТЭНовый нагреватель | Да |
| Теплоноситель | Вода |
| Количество ТЭНов | 3 шт |
| Дополнительные характеристики | |
| Бесшумная коммутация | Да |
| Возможность подключения комнатного термостата-программатора | Да |
| Дисплей | Да |
| Защита от замерзания | Да |
| Подключение косвенного бойлера | Да |
| Режим "теплый пол" | Да |
| Циркуляционный насос | Да |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 740 мм |
| Вход в систему отопления | 3/4" |
| Глубина | 235 мм |
| Возврат из системы отопления | 3/4" |
| Ширина | 440 мм |
| Отопление | |
| Максимальная температура в режиме отопления | 85 град. |
| Максимальное рабочее давление системы отопления | 3 бар |
| Минимальная температура в режиме отопления | 20 град. |
| Минимальное рабочее давление системы отопления | 0.5 бар |
| Объем расширительного бака | 6 л |
| Электрические параметры | |
| Напряжение сети | 380~400 В |
Информация для заказа
- Цена: 21 420 ₴
