Настінний ТЕНовий електрокотел Thermex Eurostar E906 з релейним керуванням нагрівальними елементами;
ТЕНи з міді: 1 група ТЕНів (3 нагрівальні елементи);
Теплоізольований бак (теплообмінник) із холоднокатаної сталі;
Дві електронні плати з мікропроцесорним управлінням: основна та індикації з великим інформаційним дисплеєм;
Управління та безпека здійснюються вбудованими компонентами: електромагнітним пускачем та трансформатором струму;
3-ступінчаста модуляція потужності з рівномірним навантаженням на ТЕНи;
Можливість обмежити максимальну потужність котла на один із 3-х ступенів;
Вбудований таймер дозволяє використовувати котел з 2-х або 3-х зонним лічильником без додаткових пристроїв;
Вбудоване керування зовнішнім бойлером ГВП, за допомогою 3 ходового клапана 220 В (опція) та датчиком бойлера (опція) 3-швидкісний насос Thermex;
Група безпеки (реле мінімального тиску, запобіжний клапан, автоматичний повітряний клапан);
Вбудований байпас, розширювальний бак 6 л;
Занурювальний датчик NTC опалення, запобіжний термостат 100;
Вбудований датчик температури у приміщенні;
Надійний кран підживлення з вентилем;
Функція "Тепла підлога"/"Радіаторне опалення;
Система антиблокування насоса контуру опалення, кожні 24 години бездіяльності котла на кілька секунд включає насос;
Система захисту від замерзання. Можливість підключення зовнішнього датчика та кімнатного термостата;
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Thermex |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 25.3 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Коэффициент полезного действия | 99 % |
| Цвет | Белый |
| Материал теплообменника | Медь |
| Мощность номинальная | 6 кВт |
| Назначение котла | Одноконтурный |
| Способ установки | Настенный |
| Состояние | Новое |
| Теплоноситель | Вода |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 740 мм |
| Вход в систему отопления | 3/4" |
| Глубина | 235 мм |
| Возврат из системы отопления | 3/4" |
| Ширина | 440 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Защита от замерзания | Да |
| Подключение косвенного бойлера | Да |
| Циркуляционный насос | Да |
| Электрические параметры | |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IP40 |
| Напряжение сети | 380~400 В, 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Отопление | |
| Максимальная температура в режиме отопления | 85 град. |
| Максимальное рабочее давление системы отопления | 3 бар |
| Минимальная температура в режиме отопления | 20 град. |
| Минимальное рабочее давление системы отопления | 0.5 бар |
| Объем расширительного бака | 6 л |
Информация для заказа
- Цена: 20 160 ₴
