Електрокотел WILLER серії HERCULES призначений для опалення приміщень побутового призначення. Запатентована унікальна технологія нагрівального елемента. За допомогою клавіш, розташованих на панелі керування, можна провести регулювання температури опалення та гарячого водопостачання. РК-дисплей на панелі керування дозволяє легко ідентифікувати поточну температуру гарячого водопостачання та системи опалення. Крім актуальної температури на РК-дисплеї відображаються налаштування користувача.
Відмінні особливості:
• двоконтурний котел;
• запатентована унікальна технологія нагрівального елемента;
• режими опалення, гарячого водопостачання та "тепла підлога";
• використовується тільки в закритих системах опалення та нагрівання води;
• технологія «сухого» нагріву - забезпечує відсутність накипу;
• плавне регулювання температури на панелі котла;
• символьний РК-дисплей;
• автоматичне визначення несправностей;
• автоматичне включення після вимкнення електроенергії;
• можливість керування через Wi-Fi;
• можливість каскадування;
• вбудований циркуляційний насос;
• розширювальний бак;
• можливість погодозалежного керування (датчик зовнішньої температури купується окремо);
• спрощене технічне обслуговування;
МОНОЛІТНИЙ ВИСОКО ЕФЕКТИВНИЙ ТЕПЛООБМІННИК:
Теплообмінник виготовлений за технологією лиття з алюмінієво-магнієвого сплаву (AL - MG):
• не стикається з теплоносієм;
• висока швидкість нагрівання;
• ефективність;
• надійність;
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WILLER |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 23.85 кг |
| Вид топлива | Электричество |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Коэффициент полезного действия | 99 % |
| Цвет | Белый |
| Количество теплообменников | 2 шт |
| Мощность номинальная | 13 кВт |
| Назначение котла | Двухконтурный |
| Способ установки | Настенный |
| Состояние | Новое |
| Теплоноситель | Вода |
| Дополнительные характеристики | |
| Бесшумная коммутация | Да |
| Дисплей | Да |
| Защита от замерзания | Да |
| Возможность подключения комнатного термостата-программатора | Да |
| Подключение косвенного бойлера | Да |
| Режим "теплый пол" | Да |
| Циркуляционный насос | Да |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 740 мм |
| Выход контура ГВС | 1/2" |
| Вход в систему отопления | 3/4" |
| Вход контура ГВС | 1/2" |
| Глубина | 256 мм |
| Возврат из системы отопления | 3/4" |
| Ширина | 433 мм |
| Горячее водоснабжение | |
| Максимальная температура в режиме ГВС | 65 град. |
| Максимальное давление в режиме ГВС | 6 бар |
| Минимальная температура в режиме ГВС | 30 град. |
| Минимальный проток ГВС | 2 литр/мин |
| Минимальное давление в режиме ГВС | 0.3 бар |
| Производительность горячей воды | 7 л/мин |
| Отопление | |
| Максимальная температура в режиме отопления | 80 град. |
| Максимальное рабочее давление системы отопления | 3 бар |
| Минимальная температура в режиме отопления | 30 град. |
| Минимальное рабочее давление системы отопления | 0.5 бар |
| Объем расширительного бака | 5 л |
| Электрические параметры | |
| Напряжение сети | 380~400 В, 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 34 565 ₴
