Особливості продукту
Надійний електричний водонагрівач об'ємом 10 л.
Покриття бака зі склокераміки
Ідеальний для використання на кухні
Просте регулювання температури за допомогою регулятора
Можливість установки під мийкою
У комплекті: запобіжний клапан і електричний кабель з вилкою
Зручна механічне регулювання температури нагріву
Управління температурою нагріву здійснюється за допомогою ручки регулятора на передній панелі водонагрівача. Таким чином, при установці температури до 70С водонагрівач буде постійно підтримувати задані значення при роботі.
Висока стійкість внутрішнього покриття до перепадів тиску
Бак протестований при тиску 16 бар, що в два рази більше ніж звичайний тиск води в будинках і квартирах. Така стійкість досягається завдяки антибактеріальній стеклокерамической покриттю всередині водонагрівачів Tronic.
Антибактеріальне склокерамічне покриття всередині бака
Кожен водонагрівач Bosch Tronic покритий зсередини шарами унікальною склокераміки, розробленої в лабораторії компанії Bosch. Емаль являє собою склоподібну речовину, загартовану при високій температурі (780С- 850С) і покриває бак водонагрівача. Головна відмінність від скла в тому, що дане покриття легко протистоїть перепадам тиску і температури.
Крім того, воно є абсолютно хімічно нейтральним і забезпечує повну гігієнічність приготування гарячої води. Звертаємо увагу, що, якщо водонагрівач не використовується тривалий час (від 3 місяців), то рекомендується зливати в ньому воду.
Зручні підключення
Стандартні підключення зручні і всім відомі з'єднання.
Гарантія
Завдяки стеклокерамической покриттю водонагрівачів гарантія на бак становить 5 років, гарантія на електроніку і всі компоненти становить 1 рік.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Страна производитель | Болгария |
| Вес | 7 кг |
| Вид ТЭНа | Мокрый |
| Вид водонагревателя | Бойлер |
| Внутреннее покрытие бака | Стеклокерамика |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Максимальная температура нагрева воды | 75 град. |
| Мощность номинальная | 1.5 кВт |
| Нагревательный элемент | ТЭНовый |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Объём ёмкости для воды | 10 л |
| Подводка | Верхняя |
| Рабочее давление | 6 бар |
| Расположение | Вертикальное |
| Состояние | Новое |
| Способ нагрева | Электрический |
| Способ установки | Настенный |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Форма водонагревателя | Компактный |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 408 мм |
| Глубина | 312 мм |
| Ширина | 368 мм |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 1 |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Магниевый анод | Да |
| Ограничение температуры нагрева | Да |
| Предохранительный сбросной клапан | Да |
| Регулировка температуры | Плавная |
| Способ подачи воды | Напорный |
| Управление водонагревателем | Механическое |
Информация для заказа
- Цена: 5 060 ₴
