Нагрівач оснащений унікальною протекторною системою O'Рro для захисту внутрішнього бака від руйнувань. Дана технологія спрощує технічне обслуговування бойлера і скорочує кількість доглядових заходів.
Купити Atlantic O'Pro Profi VM 30 D400-1-M (1200W) ідеально для приміщень з обмеженим простором і домогосподарств, де немає підвищеної потреби в гарячій воді.
Конструктивні особливості Atlantic O'Pro Profi VM 30 D400-1-M (1200W)
Ціна Atlantic O'Pro Profi VM 30 D400-1-M (1200W) пояснюється провідними технологічними рішеннями:
зовнішня частина бака виконана з міцної сталі і захищена емаллю з цирконієм;
внутрішня частина бака має склокерамічний шар, який сприяє рівномірному прогріванню води і провокує мікробіологічну чистоту;
пінна ізоляція виконує роль "термоса" і продуктивно скорочує тепловтрати;
магнієвий анод ефективно захищає всі внутрішні елементи конструкції від корозії і накипу;
ТЕН з міді має високу теплопровідність і швидко виконує нагрів води, що скорочує споживання електроенергії;
спеціальна деталь Оhmic Protection мінімізує вплив гальванічних струмів і електричних потенціалів, продовжуючи термін служби агрегату;
капілярний термостат високоточно регулює робочу температуру, забезпечений функцією захисту від перегріву.
Управління Atlantic O'Pro Profi VM 30 D400-1-M (1200W)
Рівень нагріву води задається за допомогою зовнішнього регулятора температури, розташованого на нижній панелі бойлера. Термометр знаходиться на лицьовій частині корпусу. Візуалізатором активного режиму роботи служить лампочка індикації.
Монтаж
Встановлювати бойлер потрібно на стіні, здатної витримувати вагу апарату з водою.
Для кріплення приладу використовують монтажний кронштейн і шурупи з милицеподібною голівкою.
Приєднання до трубопроводу повинно здійснюватися за допомогою пластикових або металопластикових труб. До електромережі підключення виконують мідним трижильним кабелем.
Якщо ви хочете уточнити думки про Atlantic O'Pro Profi VM 30 D400-1-M (1200W), звертайтеся до експертів нашого магазину за персональною консультацією. У магазині Vencon також вигідно замовити монтаж водонагрівача.
Оцінки та відгуки про товари, придбані у нас, ви завжди можете залишити на нашому сайті.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Atlantic |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 11.4 кг |
| Вид ТЭНа | Мокрый |
| Вид водонагревателя | Бойлер |
| Внутреннее покрытие бака | Эмаль |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Максимальная температура нагрева воды | 65 град. |
| Мощность номинальная | 1.2 кВт |
| Нагревательный элемент | ТЭНовый |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Объём ёмкости для воды | 30 л |
| Подводка | Нижняя |
| Рабочее давление | 8 бар |
| Расположение | Вертикальное |
| Состояние | Новое |
| Способ нагрева | Электрический |
| Способ установки | Настенный |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Форма водонагревателя | Цилиндрический |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 455 мм |
| Глубина | 451 мм |
| Ширина | 433 мм |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 1 |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Магниевый анод | Да |
| Ограничение температуры нагрева | Да |
| Предохранительный сбросной клапан | Да |
| Регулировка температуры | Плавная |
| Способ подачи воды | Напорный |
| Термометр | Да |
| Управление водонагревателем | Механическое |
Информация для заказа
- Цена: 4 699 ₴
