Відомий кожному виробник Atlantic не перестає тішити якісною бюджетною технікою для ванних кімнат. На цей раз модель електричного нагрівача для води Atlantic O’ProP VM 120 D400-1-M підкорює топи продажу.
Параметри моделі 443 на 1142 мм, тобто компактний бойлер, що нечасто можна зустріти на ринку. Тип класичного кріплення: нагрівач вішається на стіну у вертикальному положенні. Таке компонування економить простір будь-якого приміщення. Єдине, що відрізняється від більшості інших моделей – гарантійний термін. У нашому випадку він становить 3 роки на сам бак плюс два роки на електричну складову.
Особливості Atlantic O’ProP VM 120 D400-1-M
Першим пунктом чіпляє демократичну вартість. Адже правда, ціновий сегмент для бойлерів такого рівня в рази вищий. Ціна Atlantic O’ProP VM 120 D400-1-M – виняток із правил.
Особливість, на яку варто звернути увагу:
цей електричний водонагрівач не призначений для великої кількості користувачів;
він не займає багато місця і не захаращує приміщення ванною, але його компактність загрожує маленькою місткістю, що не завжди є мінусом.
Об’єм цього електричного нагрівача для води становить 120 літрів. Якщо у вас маленька сім’я, десь із двох-трьох людей, вам чудово підійде ця модель. Якщо ж вас у сім’ї більше, тоді варто пошукати щось більше.
На нашому сайті представлено безліч моделей, якісні фото та опис допоможуть вам підібрати потрібний пристрій. Ви можете звернутися за консультацією, і ми разом підберемо потрібну вам модель.
Чому варто купити Atlantic O’ProP VM 120 D400-1-M?
Спираючись на відгуки наших покупців, можна сміливо сказати, що модель ідеально підійде для невеликої родини, на дачу або квартиру, призначену для здачі квартирантам.
Бойлер середнього розміру та обсягу радує шикарною ціною та приємним класичним відтінком. Думки про Atlantic O’ProP VM 120 D400-1-M щодо білого кольору сходяться в усіх, хто має такого кольору техніку вдома. Вона підходить під все: під будь-який ремонт та дизайн!
Здійснюючи покупку в нашому інтернет-магазині, ви можете розраховувати на якісний сервіс та супровід від початку до кінця.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Atlantic |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 27.5 кг |
| Вид ТЭНа | Мокрый |
| Вид водонагревателя | Бойлер |
| Внутреннее покрытие бака | Эмаль |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Максимальная температура нагрева воды | 65 град. |
| Мощность номинальная | 1.5 кВт |
| Нагревательный элемент | ТЭНовый |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Объём ёмкости для воды | 120 л |
| Подводка | Нижняя |
| Рабочее давление | 8 бар |
| Расположение | Вертикальное |
| Состояние | Новое |
| Способ нагрева | Электрический |
| Способ установки | Настенный |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Форма водонагревателя | Цилиндрический |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 1142 мм |
| Глубина | 451 мм |
| Ширина | 433 мм |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 1 |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Магниевый анод | Да |
| Ограничение температуры нагрева | Да |
| Предохранительный сбросной клапан | Да |
| Регулировка температуры | Плавная |
| Способ подачи воды | Напорный |
| Термометр | Да |
| Управление водонагревателем | Механическое |
Информация для заказа
- Цена: 8 099 ₴
