Atlantic Nanto SWH 10U M-N1 – нова модель побутового накопичувального електричного водонагрівача малого об'єму з механічним типом управління від французького бренду Atlantic, виробник «SNC Atlantic Water Heater Asia», Таїланд.
Сучасний унікальний дизайн водонагрівача Nanto у 2021 році отримав нагороду Red Dot Design Award, що присуджується за особливі досягнення в галузі дизайну споживчих товарів. Основні критерії за якими оцінювався водонагрівач: ступінь інноваційності, ергономічність, функціональність та довговічність.
Елегантний водонагрівач Nanto представлено в корпусі кубічної форми. Має наступні габаритні розміри: висота – 387 мм, ширина – 360 мм, глибина – 262 мм, внутрішній об'єм бака 10 л. Вага – 6,7 кг. Робочий тиск – 8 бар.
Компактний бойлер Atlantic Nanto – ідеальне рішення для обмеженого простору, легко монтується вертикально під раковиною. Легкість та безпечність встановлення забезпечується наявністю шаблону для монтажу, набору для кріплення, углублення на задній частині корпусу з візуальною позначкою для центрування. Розмір планки кріплення – 90 мм, діаметр патрубків підключення – 1/2 дюйма, відстань між патрубками – 100 мм.
ЕВН оснащено механічним термостатом та мідним «мокрим» ТЕНом потужністю 2000 Вт, що забезпечує нагрівання води від 15 ⁰C до максимальної в 65 ±5 ⁰C за 18 хвилин.
Теплові втрати при 65 ⁰C 0,48 кВт год/24 год та постійні добові втрати (QPR) 1,44 кВт год/24 год мінімізовані завдяки пінополіуретановій теплоізоляції високої щільності.
Захист сталевого внутрішнього бака водонагрівача, вкритого високоякісною емаллю, від корозії забезпечує магнієвий анод.
Технологія O'Pro, як пасивна електронна антикорозійна система з омічним резистором, врівноважує електричний потенціал бака та нагрівального елементу, завдяки чому збільшується термін служби внутрішнього баку та аноду на 50%.
Зручною для користувача є наявність на передній панелі ЕВН ручки регулювання та індикатора нагріву. Індикатор показує стан нагріву через зміну кольору (червона крапля – нагрівання триває / синя крапля – вода нагріта). Режим ЕКО на ручці регулювання допомагає економити електроенергію та подовжує термін служби пристрою.
Електричний водонагрівач Atlantic Nanto SWH 10U M-N1 відноситься до IP24 класу захисту
Гарантія на бак становить 5 років, на електричну частину – 2 роки.
Комплектація:
EВН з кабелем та вилкою – 1шт
Запобіжний клапан – 1шт
Діелектрична муфта – 1шт
Монтажна планка – 1шт
Інструкція – 1шт
Упаковка – 1шт
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Atlantic |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 6.7 кг |
| Вид ТЭНа | Мокрый |
| Вид водонагревателя | Бойлер |
| Внутреннее покрытие бака | Стеклокерамика |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Максимальная температура нагрева воды | 65 град. |
| Мощность номинальная | 2 кВт |
| Нагревательный элемент | ТЭНовый |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Объём ёмкости для воды | 10 л |
| Подводка | Верхняя |
| Рабочее давление | 8 бар |
| Расположение | Вертикальное |
| Состояние | Новое |
| Способ нагрева | Электрический |
| Способ установки | Настенный |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Форма водонагревателя | Компактный |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 387 мм |
| Глубина | 263 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 1 |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Магниевый анод | Да |
| Ограничение температуры нагрева | Да |
| Предохранительный сбросной клапан | Да |
| Регулировка температуры | Плавная |
| Способ подачи воды | Напорный |
| Управление водонагревателем | Механическое |
Информация для заказа
- Цена: 5 299 ₴
