
Бойлер электрический Atlantic Opro Central Domestic Wall Mounted 200 ES-VM200ME-B
19 299 ₴
- В наличии
- Код: 881222
+380 (99) 692-88-61
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Atlantic Opro Central Domestic Wall Mounted 200 ES-VM200ME-B (2200W) – сучасний електричний водонагрівач від популярного французького бренду Atlantic, об'ємом 200 літрів, класичної циліндричної форми, вертикального типу установки.
Ця модель добре підійде для сім'ї на 5-7 осіб чи невеликого офісу. Бойлер є подальшим розвитком популярної моделі Atlantic Opro Central Domestic Wall Mounted 200 ES-VM200ME-B (2200W), інженери Атлантик удосконалили дизайн цієї моделі та підвищили надійність.
Габаритні розміри бойлера складають 1475 мм у висоту та 513 мм у діаметрі, вага без води – 45 кг.
Висока потужність ТЕНу забезпечує швидке нагрівання, з 15 ⁰C до 65 ⁰C вода нагрівається за 5 годин 44 хвилини, максимальна температура нагріву води – 65 ⁰C.
Надійність
У цій серії водонагрівачів встановлена система O'Pro (Ohmic protection), яка забезпечує балансування електричного потенціалу між баком бойлера та ТЕНом. Це істотно підвищує захист від корозії, а також збільшує термін служби анода на 50%, завдяки чому періодичність заміни магнієвого захисного анода в даній моделі збільшена з 1 року до 2.
В Атлантик Opro Central Domestic Wall Mounted 200 ES-VM200ME-B (2200W) використовується сталевий бак покритий усередині високоякісною захисною емаллю з додаванням цирконію.
Завдяки таким технічним рішенням, виробник надає розширену гарантію на бак на 5 років за умови дотримання періодичності та регламенту проведення сервісного обслуговування. Цей бойлер може підключатися до водопроводів із будь-якою жорсткістю води.
Економічність
В Atlantic Opro Central Domestic Wall Mounted 200 ES-VM200ME-B (2200W) використовується щільна пінополіуретанова теплоізоляція, завдяки якій втрати тепла від нагрітої води зведені до мінімуму.
Сучасний точний терморегулятор також сприяє зниженню витрати електроенергії, оскільки забезпечує точну підтримку виставленої користувачем температури.
Безпека
Завдяки захисному термостату забезпечено захист від перегріву. Також у комплекті з бойлером поставляється клапан скидання надлишкового тиску, завдяки якому у разі перевищення тиску вище 8 бар, буде скинуто надлишок тиску.
Клас електрозахисту IP 24 відповідає європейським нормам електробезпеки та забезпечує надійний захист споживачів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Atlantic |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 45 кг |
| Вид ТЭНа | Мокрый |
| Вид водонагревателя | Бойлер |
| Внутреннее покрытие бака | Эмаль |
| Гарантийный срок | 84 мес |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IP24 |
| Максимальная температура нагрева воды | 65 град. |
| Мощность номинальная | 2.2 кВт |
| Нагревательный элемент | ТЭНовый |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Объём ёмкости для воды | 200 л |
| Подводка | Нижняя |
| Рабочее давление | 8 бар |
| Расположение | Вертикальное |
| Состояние | Новое |
| Способ нагрева | Электрический |
| Способ установки | Настенный |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Форма водонагревателя | Цилиндрический |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 1530 мм |
| Глубина | 540 мм |
| Ширина | 505 мм |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 1 |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Магниевый анод | Да |
| Ограничение температуры нагрева | Да |
| Предохранительный сбросной клапан | Да |
| Регулировка температуры | Плавная |
| Способ подачи воды | Напорный |
| Управление водонагревателем | Механическое |
Информация для заказа
- Цена: 19 299 ₴