
Бойлер электрический Atlantic Steatite Central Domestic Wall Mounted 200 ES-VM200ME-S
22 699 ₴
- В наличии
- Код: 881221
+380 (99) 692-88-61
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Компанія Atlantic радує своїх покупців новими девайсами для облаштування ванних кімнат. На цей раз електричний нагрівач для води в моделі Atlantic Steatite Central Domestic Wall Mounted 200 ES-VM200ME-S, який вже розміщений у нашому інтернет-магазині і доступний до замовлення.
Величезний бойлер, об’ємом 200 літрів, вміщує потрібну кількість рідини, щоб обслужити всю сім’ю. Незважаючи на свою місткість, бойлер важить лише 45 кілограм. Ціна Atlantic Steatite Central Domestic Wall Mounted 200 ES-VM200ME-S відображає всі найкращі якості, які подарують вам комфортне користування. Нижче читайте опис та важливі характеристики водонагрівача.
Особливості Atlantic Steatite Central Domestic Wall Mounted 200 ES-VM200ME-S:
Водонагрівач виконаний у класичному білому відтінку та має параметри 513 на 1475. Функціонально бойлер практично не відрізняється від своїх попередників.
Накопичувальна модель має вертикальне кріплення настінне, а проводка труб - нижня. Ви можете регулювати температуру, спираючись на потреби. Захищається від перегріву бойлер самостійно.
Час, за який пристрій нагрівається до максимальної температури, трохи вищий за середній показник, приблизно 340–350 хвилин. Якщо вам цей нюанс не критичний – радимо звернути увагу на Atlantic Steatite Central Domestic Wall Mounted 200 ES-VM200ME-S. Відгуки про нього ви можете прочитати нижче.
Чому варто придбати Atlantic Steatite Central Domestic Wall Mounted 200 ES-VM200ME-S?
Модель Steatite Central Domestic Wall Mounted 200 ES-VM200ME від виробника Atlantic – справжній топ продажів. Він приваблює своїм мінімалістичним зовнішнім виглядом, демократичною вартістю і, звичайно, найголовніший критерій – місткість. Бойлер здатний нагріти 200 літрів рідини, чого вистачає сім’ю від 5–6 людина.
Думки про Atlantic Steatite Central Domestic Wall Mounted 200 ES-VM200ME-S однозначні: чудовий варіант для великої родини. Тепер не потрібно сперечатися про те, хто перший займе ванну – цей бойлер розв’яже цю проблему! Детально розглянути модель можна на сайті, у нас представлені якісні фото. Для мешканців Києва ми даруємо адресну доставку.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Atlantic |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 45 кг |
| Вид ТЭНа | Сухой |
| Вид водонагревателя | Бойлер |
| Внутреннее покрытие бака | Эмаль |
| Гарантийный срок | 84 мес |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IP24 |
| Максимальная температура нагрева воды | 65 град. |
| Мощность номинальная | 2.2 кВт |
| Нагревательный элемент | Керамический |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Объём ёмкости для воды | 200 л |
| Подводка | Нижняя |
| Рабочее давление | 8 бар |
| Расположение | Вертикальное |
| Состояние | Новое |
| Способ нагрева | Электрический |
| Способ установки | Настенный |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Форма водонагревателя | Цилиндрический |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 1475 мм |
| Глубина | 530 мм |
| Ширина | 513 мм |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 1 |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Магниевый анод | Да |
| Ограничение температуры нагрева | Да |
| Предохранительный сбросной клапан | Да |
| Регулировка температуры | Плавная |
| Способ подачи воды | Напорный |
| Управление водонагревателем | Механическое |
Информация для заказа
- Цена: 22 699 ₴