
Водонагреватель Atlantic Vertigo Steatite Essential 30 MP-025 2F 220E-S
13 999 ₴
- В наличии
- Код: 821462
+380 (99) 692-88-61
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Atlantic Vertigo Steatite Essential 30 MP-025 2F 220E-S – сучасна, швидке і доступне рішення, якщо необхідно організувати в приміщенні подачу гарячої води. Це водонагрівач нового покоління з унікальними запатентованими технологіями і ексклюзивним дизайном. Власні думки про Atlantic Vertigo Steatite Essential 30 MP-025 2F 220E-S доводять, що модель розрахована на запити та потреби сучасного покупця.
Переваги Atlantic Vertigo Steatite Essential 30 MP-025 2F 220E-S
При рішенні купити Atlantic Vertigo Steatite Essential 30 MP-025 2F 220E-S, ви гарантовано отримуєте широкий арсенал переваг. Це комфортний, безпечний, надійний і сучасний агрегат, за допомогою якого ви легко і швидко організуєте в приміщенні подачу гарячої води. Сама модель наділена широким арсеналом позитивних сторін:
ексклюзивне дизайнерське виконання;
універсальний монтаж – вертикально або горизонтально;
продуманий корпус – прямокутна конструкція плоского типу;
наявність захисту від можливого перегріву;
енергозберігаюча технологія;
доступна ціна Atlantic Vertigo Steatite Essential 30 MP-025 2F 220E-S;
інтуїтивно зрозумілий дисплей для комфортного управління;
антикорозійний захист;
відповідність європейським стандартам якості та безпеки;
робота в 4-х режимах.
Про те, що бойлер відповідає вказаному опису, а в роботі демонструє високі показники, що вказують численні відгуки тих, хто вже став користувачів даної моделі. Після покупки просимо і вас поділитися своїми враженнями.
Особливості та технічні характеристики Atlantic Vertigo Steatite Essential 30 MP-025 2F 220E-S
Водонагрівач оснащений двома стеатитовыми сухими ТЕНами і двома баками, які об'єднані між собою. Регулювання температури можливе в межах від 50 до 70 градусів. Також є режим, який автоматично підтримує позначку в 7 градусів (антизамерзання). Бойлер працює за принципом поступового нагріву в кожному Баку. Тобто, користувач може прийняти гарячий душ, не чекаючи повного нагріву. Модель має потужний захист від впливу корозії. Спеціальна технологія Steatite і два магнієвих анода виключають появу корозії на стінках бака і нагрівальному елементі. Для безпечної роботи передбачений запобіжний клапан і термостат.
Основні технічні характеристики:
об'єм бака – 25 літрів;
тип нагрівального елемента – сухий;
потужність – 1000;
корпус – прямокутний/плоский;
максимальні температурні показники нагріву – 70 градусів Цельсія;
вага – 25 кг;
вид установки – настінний;
монтаж – універсальний.
Бойлер розрахований на невеликі обсяги споживання. Підходить для 1-2-х чоловік.
Щоб замовити модель, зверніться в наш інтернет-магазин. Ми надаємо вигідні та зручні умови для здійснення угоди. Надамо будь-які консультації щодо водонагрівача, допоможемо оформити замовлення. Вас чекає приємна ціна і професійний сервіс обслуговування.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Atlantic |
| Страна производитель | Египет |
| Вес | 20.5 кг |
| Вид ТЭНа | Сухой |
| Вид водонагревателя | Бойлер |
| Внутреннее покрытие бака | Эмаль |
| Гарантийный срок | 84 мес |
| Максимальная температура нагрева воды | 65 град. |
| Мощность номинальная | 1 кВт |
| Нагревательный элемент | Керамический |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Объём ёмкости для воды | 25 л |
| Подводка | Нижняя |
| Рабочее давление | 8 бар |
| Расположение | Вертикальное/горизонтальное |
| Состояние | Новое |
| Способ нагрева | Электрический |
| Способ установки | Настенный |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Форма водонагревателя | Плоский |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 600 мм |
| Глубина | 310 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 1 |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Магниевый анод | Да |
| Ограничение температуры нагрева | Да |
| Предохранительный сбросной клапан | Да |
| Регулировка температуры | Плавная |
| Способ подачи воды | Напорный |
| Управление водонагревателем | Механическое |
| Ускоренный нагрев | Да |
Информация для заказа
- Цена: 13 999 ₴