ПАРАПЕТНІ ГАЗОВІ КОТЛИ ATON COMPACT 7-16
Настінні парапетні газові котли ATON Compact - це апарати з закритою камерою згоряння.
Конструкція котлів дозволяє використовувати їх в системах опалення з природною циркуляцією (у приміщеннях, не обладнаних димоходом). Відведення продуктів згорання та забір повітря для горіння здійснюється за допомогою спеціального горизонтального двотрубного димоповітрявідводу через зовнішню стіну будівлі.
Модельний ряд настінних парапетних газових котлів ATON Compact представлений потужностями від 7 до 16 кВт.
Котли не залежать від електроенергії, встановлюються біля зовнішньої стіни.
Виготовляються в одно-і двоконтурних версіях. У двоконтурних котлах для підігріву води на господарські потреби використовується трубчатий проточний змійовик-водонагрівач з міді (металу з високим коефіцієнтом теплопровідності).
Характерною особливістю котлів є універсальність їх підключення, що забезпечує додаткову зручність при проведенні проектно-монтажних робіт.
Переваги:
Не потребують підключення димоходу;
Не потребують зовнішнього джерела електроживлення;
Можуть встановлюватися в квартирах і приватних будинках;
Надійність і простота конструкції;
Привабливий зовнішній вигляд;
Висока якість виготовлення;
Невеликі розміри не вимагають багато місця для монтажу в будь-якому зручному місці;
Використання комплектуючих від світових лідерів у виробництві теплотехнічного обладнання;
Доступна ціна на покупку, установку, експлуатацію.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ATON |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 32.5 кг |
| Вид топлива | Газообразное |
| Расход газового топлива | 0.78 куб. м/час |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Коэффициент полезного действия | 90 % |
| Цвет | Белый |
| Материал теплообменника | Сталь |
| Мощность номинальная | 7 кВт |
| Назначение котла | Одноконтурный |
| Способ отвода отработанных газов | Турбо |
| Способ установки | Парапетный |
| Состояние | Новое |
| Теплоноситель | Вода |
| Тип котла по полноте использования энергии топлива | Конвекционные |
| Тип топки | Закрытая |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 650 мм |
| Вход в систему отопления | 1 1/2" |
| Глубина | 245 мм |
| Возврат из системы отопления | 1 1/2" |
| Подключение газа | 1/2" |
| Ширина | 420 мм |
| Отопление | |
| Максимальная температура в режиме отопления | 85 град. |
| Максимальное рабочее давление системы отопления | 3 бар |
| Минимальная температура в режиме отопления | 45 град. |
| Минимальное рабочее давление системы отопления | 0.5 бар |
| Дополнительные характеристики | |
| Пьезорозжиг | Да |
Информация для заказа
- Цена: 14 398 ₴
