
Водонагреватель электрический Atlantic Steatite Ego Slim VM 080 D325-1-BC
8 399 ₴
- В наличии
- Код: 851392
+380 (99) 692-88-61
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Модель Steatite Ego Slim VM 080 D325-1-BC (1500W) від Atlantic призначена для монтажу в невеликих приміщеннях із максимальним збереженням корисної площі. Невелика глибина та ширина дозволяють встановити її у будь-якому санвузлі чи технічному приміщенні. Купити Atlantic Steatite Ego Slim VM 080 D325-1-BC (1500W) пропонується з оперативною доставкою по Києву та всій Україні. Ціна Atlantic Steatite Ego Slim VM 080 D325-1-BC (1500W) є однією з найдоступніших на ринку.
Особливості Steatite Ego Slim VM 080 D325-1-BC (1500W) від Atlantic
Завдяки потужності обладнання нагрівання повного бака води здійснюється приблизно за 130 хв. (при горизонтальному положенні – менше, ніж за 110 хв.). Головною відмінністю моделі є сухий ТЕН, виготовлений з кераміки. До переваг моделі належать:
відсутність накипу, оскільки нагрівальний елемент не контактує з рідиною;
стійкість до жорсткої чи забрудненої води;
прискорене нагрівання води завдяки збільшеній площі теплообміну;
заміна аноду не вимагає повного зливання води із бойлера.
Бренд Atlantic впровадив у цю модель унікальну розробку – магнієвий анод O`Pro, який пом'якшує воду, захищаючи сантехніку та труби від накипу. Бойлер призначений для сім'ї із 3-4-х осіб. У продажу також є інші моделі цієї серії за відмінною вартістю.
Конструктивні особливості Atlantic Steatite Ego Slim VM 080 D325-1-BC (1500W)
У цій моделі є клапан для контролю тиску, захист від перегріву, негативного впливу водопровідної води та інших факторів, що продовжує термін служби техніки. Особливості конструкції:
Між двома шарами корпусу бака розташована поліуретанова теплоізоляція для підтримки температури води до 48 годин.
Покриття бака всередині виконане зі склокерамічної емалі з додаванням цирконію для антисептичного ефекту та збільшення терміну експлуатації.
Сухий ТЕН не лише знижує кількість накипу, а й у рази спрощує ремонт.
Збільшена поверхня теплопередачі.
Є індикатор роботи.
Бак має вузьку форму, що дозволило забезпечити компактні габарити моделі при такому об'ємі (див. фото).
Для обслуговування необхідно лише 1 раз на 2 роки проводити заміну магнієвого анода, інших маніпуляцій не потрібно. Гарантія на електричні компоненти складає 2 роки, на бак – 7 років. Щоб сервісний центр не відмовив у гарантії, слід обов'язково встановити редуктор тиску та клапан спуску. Докладніше про експлуатацію вказано у супровідній документації, яка додається до даної моделі водонагрівача.
Дізнатись думки про Atlantic Steatite Ego Slim VM 080 D325-1-BC (1500W) та почитати відгуки пропонується в окремій категорії на сайті. Технічні характеристики виділені окремим блоком для зручності порівняння. При потребі експерт допоможе оформити замовлення зручним для вас способом.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Atlantic |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 25.1 кг |
| Вид ТЭНа | Сухой |
| Вид водонагревателя | Бойлер |
| Внутреннее покрытие бака | Эмаль |
| Гарантийный срок | 84 мес |
| Максимальная температура нагрева воды | 65 град. |
| Мощность номинальная | 1.5 кВт |
| Нагревательный элемент | Керамический |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Объём ёмкости для воды | 80 л |
| Подводка | Нижняя |
| Рабочее давление | 8 бар |
| Расположение | Вертикальное |
| Состояние | Новое |
| Способ нагрева | Электрический |
| Способ установки | Настенный |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Форма водонагревателя | Узкий |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 1228 мм |
| Глубина | 400 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 1 |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Магниевый анод | Да |
| Ограничение температуры нагрева | Да |
| Предохранительный сбросной клапан | Да |
| Регулировка температуры | Плавная |
| Способ подачи воды | Напорный |
| Термометр | Да |
| Управление водонагревателем | Механическое |
Информация для заказа
- Цена: 8 399 ₴