
Водонагреватель Atlantic Vertigo Steatite Essential 80 MP-065 2F 220E-S
17 199 ₴
- В наличии
- Код: 841307
+380 (99) 692-88-61
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Atlantic Vertigo Steatite Essential 80 MP-065 2F 220E-S – вибір тих, хто цінує в організації гарячої води комфорт, зручність, надійність та висока якість. Бойлер відповідає європейським стандартам якості, рекомендований для експлуатації в Україні.
Переваги Atlantic Vertigo Steatite Essential 80 MP-065 2F 220E-S
Причин придбати модель безліч, так як водонагрівач наділений незаперечною низкою переваг:
стильний і сучасний дизайн;
компактні габарити, легка вага;
швидке нагрівання;
доступна ціна Atlantic Vertigo Steatite Essential 80 MP-065 2F 220E-S;
додаткові опції;
інтуїтивно зрозуміле управління;
низькі експлуатаційні витрати;
ефективний захист від впливу корозії;
захист від перегріву і замерзання;
високе виконання конструкції.
Думки Atlantic Vertigo Steatite Essential 80 MP-065 2F 220E-S від користувачів тільки позитивні. Їх відгуки вказали, прилад зарекомендував себе як зручний і надійний.
Особливості та технічні характеристики Atlantic Vertigo Steatite Essential 80 MP-065 2F 220E-S
Модель оснащена двома баками і двома керамічними ТЕНами. Спеціальна опція «frost free» в автоматичному режимі підтримує температуру в межах +7 градусів Цельсія. Даний режим запобігає можливе замерзання, а також економить витрату енергії в момент відсутності користувача. Баки виконані з міцної емалі зі спеціальною цирконієвим покриттям. Таке виконання запобігає появі корозії на баках, а також виконується антибактеріальний ефект.
Електронна панель на лицьовій частині корпусу має інтуїтивно зрозумілі позначення і дозволяє користувачеві зручно управляти приладом і відстежувати робочий стан водонагрівача. Модель відрізняється низькими тепловтратами, що вдалося досягти завдяки спеціальному шару з пінополіуретану.
Відмінна риса бойлера даної серії-ексклюзивний дизайн, продумана конструкція. Зовнішній вигляд пристрою ідеально впишеться в приміщення будь-якого стилю, гармонійно доповнивши обстановку. Плоска форма і компактні габарити дозволяє розмістити пристосування на невеликій площі.
Технічні характеристики:
об'єм бака – 65 літрів;
вид нагрівального елемента – сухий;
потужність – 1500/1000 кВт;
монтаж – універсальний;
вага – 32,5 кілограм;
максимальні показники нагріву – 70 градусів Цельсія.
Щоб купити Atlantic Vertigo Steatite Essential 80 MP-065 2F 220E-S, зверніться в наш інтернет-магазин. Вас чекає найкраща ціна, наявність офіційної гарантії від виробника, професійний сервіс обслуговування. Купуючи у нас, ви можете розраховувати на ідеальну якість, надійність, чесність і професіоналізм. Звертайтеся, всі консультації щодо бойлера і умов замовлення абсолютно безкоштовні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Atlantic |
| Страна производитель | Египет |
| Вес | 32.5 кг |
| Вид ТЭНа | Сухой |
| Вид водонагревателя | Бойлер |
| Внутреннее покрытие бака | Эмаль |
| Гарантийный срок | 84 мес |
| Максимальная температура нагрева воды | 65 град. |
| Мощность номинальная | 1.5 кВт |
| Нагревательный элемент | Керамический |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Объём ёмкости для воды | 65 л |
| Подводка | Нижняя |
| Рабочее давление | 8 бар |
| Расположение | Вертикальное/горизонтальное |
| Состояние | Новое |
| Способ нагрева | Электрический |
| Способ установки | Настенный |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Форма водонагревателя | Плоский |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 1090 мм |
| Глубина | 310 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 2 |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Магниевый анод | Да |
| Регулировка температуры | Плавная |
| Управление водонагревателем | Механическое |
| Ускоренный нагрев | Да |
Информация для заказа
- Цена: 17 199 ₴




