
Водонагреватель Atlantic Vertigo Steatite Essential 100 MP-080 2F 220E-S
17 999 ₴
- В наличии
- Код: 851321
+380 (99) 692-88-61
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Хочете мати постійну наявність гарячої води, незалежно від централізованого ГВП? Atlantic Vertigo Steatite Essential 100 MP-080 2F 220E-S – компактна модель водонагрівача, виконана в прямокутному корпусі, тому підходить для установки в невелике приміщення і практично не займає місця. Дана модель підходить для сімей, що складаються з 4-5 чоловік.
Купити Atlantic Vertigo Steatite Essential 100 MP-080 2F 220E-s варто! Чому?
Бойлер виготовлений згідно ГОСТу, що гарантує тривалу і безпечну роботу.
Два Тена загальною потужністю 2,5 кВт забезпечують швидке нагрівання.
Монтаж на вибір: горизонтальний або вертикальний зі збереженням всіх функцій в будь-якому положенні.
Гарантія на бак – 7 років, але, як правило, служать довше зазначеного періоду.
Два бака в одному пристрої функціонують спільно.
Високоякісна теплоізоляція гарантує економічну витрату електроенергії
Щільна ізоляція бака з екологічно безпечного та стійкого до перепадів температур пінополіуретану сприяє утриманню тепла в баку тривалий період часу, як в термосі.
Багатофункціональна панель управління для швидкої Користувацької настройки
Інтуїтивно зрозуміла механічна панель управління вказує на режим роботи, а також дозволяє вибрати потрібний в даний період:
«налаштування» - користувач регулює температуру нагрівання води від 50 - 70 градусів;
ANTIFREEZE підтримує температуру +7, зручно при відсутності господарів.
Технологія DOUBLE STEATITE
Два сухих стеатитовых Тена захищені спеціальною сталевою колбою, покритої емаллю, завдяки цьому вони не контактують з водою, менш схильні до корозії і відповідно поломки.
Максимальний захист проти корозії з DIAMOND-QUALITY – емаллю
Баки і колба нагрівальних елементів покриті високоякісної і безпечної для здоров'я людини емаллю. Ця емаль містить цирконій, який забезпечує не тільки захист від руйнівної дії води, а також має антибактеріальний ефект.
Тому водонагрівач підходить для використання з не дуже якісною водою, приміром з високим вмістом заліза.
Два магнієвих анода
Цей елемент перешкоджає молекулам води прикріплятися до стінок бака, що служить гарантією від руйнівного впливу на нього і зменшує процеси появи накипу.
Безпека на першому місці!
Запобіжний клапан і діелектрична муфта дозволяють користувачу не переживати про надмірно високому тиску в баку, оскільки виробник подбав про контроль над цим процесом.
Що показують відгуки та думки про Atlantic Vertigo Steatite Essential 100 MP-080 2F 220E-S?
Користувачі відзначають, що прилад не вимагає покупки елементів кріплення, оскільки в комплекті вже включені монтажні планки. Патрубки для підключення виконані з нержавіючої сталі. При включенні спрацьовує світловий індикатор роботи.
Краща ціна Atlantic Vertigo Steatite Essential 100 MP-080 2F 220E-S в нашому інтернет магазині
Придбати дану модель можете на нашому сайті. Оформляйте замовлення за допомогою кошика, а ми доставимо його якомога швидше будь-якою транспортною компанією.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Atlantic |
| Страна производитель | Египет |
| Вес | 37.5 кг |
| Вид ТЭНа | Сухой |
| Вид водонагревателя | Бойлер |
| Внутреннее покрытие бака | Эмаль |
| Гарантийный срок | 84 мес |
| Максимальная температура нагрева воды | 65 град. |
| Мощность номинальная | 1.5 кВт |
| Нагревательный элемент | Керамический |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Объём ёмкости для воды | 80 л |
| Подводка | Нижняя |
| Рабочее давление | 8 бар |
| Расположение | Вертикальное/горизонтальное |
| Состояние | Новое |
| Способ нагрева | Электрический |
| Способ установки | Настенный |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Форма водонагревателя | Плоский |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 1300 мм |
| Глубина | 310 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 2 |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Магниевый анод | Да |
| Ограничение температуры нагрева | Да |
| Предохранительный сбросной клапан | Да |
| Регулировка температуры | Плавная |
| Способ подачи воды | Напорный |
| Управление водонагревателем | Механическое |
| Ускоренный нагрев | Да |
Информация для заказа
- Цена: 17 999 ₴






