
Водонагреватель Atlantic Vertigo Steatite Essential 50 MP-040 2F 220E-S
15 699 ₴
- В наличии
- Код: 831205
+380 (99) 692-88-61
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Atlantic Vertigo Steatite Essential 50 MP-040 2F 220E-S - сучасний, стильний, ергономічний, високоякісний агрегат, за допомогою якого ви легко і швидко організуєте подачу гарячої води. Це водонагрівач нового покоління, що ідеально підходить під експлуатаційні умови на території України.
Чому варто купити Atlantic Vertigo Steatite Essential 50 MP-040 2F 220E-S – переваги
Модель має тільки позитивний відгук від споживача. Думки про Atlantic Vertigo Steatite Essential 50 MP-040 2F 220E-S вказали, що бойлер має високі експлуатаційні характеристики, комфортний і зручний в роботі, не має мінусів і відрізняється довгим терміном служби.
Головні плюси Atlantic Vertigo Steatite Essential 50 MP-040 2F 220E-S:
ексклюзивний дизайн;
універсальний монтаж (вертикальне або горизонтальне положення);
інтуїтивно зрозуміла панель управління;
швидке нагрівання води;
потужний захист від корозії і екстрених ситуацій;
компактні габарити;
економічне споживання електро ресурсу.
Все це вказує, що модель є сучасний і вигідний спосіб при необхідності наявності гарячого водопостачання в приміщенні. Пристрій підходить для установки як на побутовому об'єкт (квартира, приватний будинок, котедж), так і в комерційному приміщенні (офіс, салон та інше).
Особливості та технічні характеристики Atlantic Vertigo Steatite Essential 50 MP-040 2F 220E-S
Водонагрівач оснащений двома баками і двома мідними ТЕНами, розміщеними окремо, але об'єднаними в конструкцію. Саме ця особливість дозволила бойлеру працювати в найбільш комфортному режимі роботи для користувача. Модель виконує нагрів води в баках поступово, що дозволяє скористатися душем, не чекаючи 100%-го нагріву.
Atlantic Vertigo Steatite Essential 50 MP-040 2F 220E-S виконаний у плоскій формі в унікальному дизайнерському виконанні. Крім цього, пристрій має компактні габарити. Все це дозволяє розмістити прилад на невеликій площі, зовнішній вигляд ідеально впишеться у вже існуючий інтер'єр приміщення. Модель оснащена спеціальним режимом проти замерзання. Установка даного параметра автоматично підтримує температуру +7.
Основні технічні характеристики:
об'єм бака-40 літрів;
тип нагрівального елемента – сухий;
потужність – 1500/1000 кВт;
максимальний нагрів – 70 градусів Цельсія;
монтаж – універсальний;
вага – 24,5 кг
Щоб придбати модель, зверніться до нас. Ми раді запропонувати вам найкращі умови: ціна Atlantic Vertigo Steatite Essential 50 MP-040 2F 220E-S без накруток, швидка обробка замовлення, професійний сервіс обслуговування. Залишились питання щодо бойлера, фахівці нашого інтернет-магазину дадуть відповідь на всі ваші питання. Також читайте відгуки про моделі на нашому сайті. Просимо і вас залишити свою оцінку після здійснення замовлення.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Atlantic |
| Страна производитель | Египет |
| Вес | 24.5 кг |
| Вид ТЭНа | Сухой |
| Вид водонагревателя | Бойлер |
| Внутреннее покрытие бака | Эмаль |
| Гарантийный срок | 84 мес |
| Максимальная температура нагрева воды | 70 град. |
| Мощность номинальная | 1.5 кВт |
| Нагревательный элемент | Керамический |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Объём ёмкости для воды | 40 л |
| Подводка | Нижняя |
| Рабочее давление | 8 бар |
| Расположение | Вертикальное/горизонтальное |
| Состояние | Новое |
| Способ нагрева | Электрический |
| Способ установки | Настенный |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Форма водонагревателя | Плоский |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 765 мм |
| Глубина | 310 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 2 |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Магниевый анод | Да |
| Ограничение температуры нагрева | Да |
| Предохранительный сбросной клапан | Да |
| Регулировка температуры | Плавная |
| Способ подачи воды | Напорный |
| Управление водонагревателем | Механическое |
| Ускоренный нагрев | Да |
Информация для заказа
- Цена: 15 699 ₴