Особливості
Надійний електричний водонагрівач об'ємом 50л
Внутрішнє емальоване покриття бака
Товщина стінки металу 2 мм
Просте регулювання температури за допомогою регулятора
Індикатор температури
Зручне регулювання
Управління температурою нагріву здійснюється за допомогою регулятора в корпусі під кришкою водонагрівача. Таким чином, при установці температури до 70С водонагрівач буде постійно підтримувати задані значення при роботі.
Висока стійкість внутрішнього покриття до перепадів тиску
Бак протестований при тиску 16 бар, що в два рази більше ніж звичайний тиск води в будинках і квартирах. Така стійкість досягається завдяки антибактеріальній стеклокерамической покриттю всередині водонагрівачів Tronic.
Антибактеріальне склокерамічне покриття всередині бака
Кожен водонагрівач Bosch Tronic покритий зсередини шарами унікальною склокераміки, розробленої в лабораторії компанії Bosch. Емаль являє собою склоподібну речовину, загартовану при високій температурі (780С- 850С) і покриває бак водонагрівача. Головна її відмінність від скла полягає в тому, що дане покриття легко протистоїть перепадам тиску і температури.
Крім того, воно є абсолютно хімічно нейтральним і забезпечує повну гігієнічність приготування гарячої воді.Такім чином, відсутній ризик цвітіння води і в моменти, коли водонагрівач не використовується, немає необхідності зливати з нього воду.
Зручні підключення
Стандартні підключення зручні і всім відомі з'єднання.
Гарантія
Завдяки стеклокерамической покриттю водонагрівачів гарантія на бак становить 5 років, гарантія на електроніку і всі компоненти становить 1 рік.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Страна производитель | Болгария |
| Вес | 18.6 кг |
| Вид ТЭНа | Мокрый |
| Вид водонагревателя | Бойлер |
| Внутреннее покрытие бака | Эмаль |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Максимальная температура нагрева воды | 75 град. |
| Мощность номинальная | 1.5 кВт |
| Нагревательный элемент | ТЭНовый |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Объём ёмкости для воды | 50 л |
| Подводка | Нижняя |
| Рабочее давление | 6 бар |
| Расположение | Вертикальное |
| Состояние | Новое |
| Способ нагрева | Электрический |
| Способ установки | Настенный |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Форма водонагревателя | Узкий |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 800 мм |
| Глубина | 400 мм |
| Ширина | 390 мм |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 1 |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Магниевый анод | Да |
| Ограничение температуры нагрева | Да |
| Предохранительный сбросной клапан | Да |
| Регулировка температуры | Плавная |
| Способ подачи воды | Напорный |
| Термометр | Да |
| Управление водонагревателем | Механическое |
Информация для заказа
- Цена: 6 533 ₴
