Atlantic Vertigo Basic 80 ES-VM0652F220F-B - електричний прилад для нагріву води до заданої температури накопичувального типу. Бойлер пласкої форми у вигляді призми з сучасним дизайном призначений для вертикального монтажу в опалювальних приміщеннях.
Рекомендується купити Atlantic Vertigo Basic 80 ES-VM0652F220F-B:
Для житлових приміщень з 1-2 користувачами.
Для місць загального користування (комерційні, громадські тощо).
Доступні режими і особливості експлуатації
Функціонал:
Можливість вибору температури вручну.
ЕКО режим - нагрівання до 50°С і підтримання температури Н2О на цьому рівні в період відсутності користувачів.
Звичайний режим - нагрів до 65°С.
Швидкий нагрів за 50 хв.
Експлуатаційні особливості:
Ручка механічного регулятора розташована на нижній частині бака. Механічне управління стійке до перепадів напруги в мережі.
При нагріванні води і досягненні тиску в баку 8 бар може капати вода зі спускного клапана - необхідно передбачити дренаж.
Спрацьовування теплового захисту відбувається при: перепадах напруги в мережі, появи рясного нальоту на ТЕНі і терморегуляторі, перегрів нагрівального елементу. Для перезапуску пристрою потрібно зняти захисну кришку і натиснути кнопку.
Після тривалого простою обладнання необхідно провести заміну води в баку і нагріти до 65°С.
Будова електроводонагрівача
Сталевий бак з емальованим покриттям.
Два мідних нагрівальних елемента відкритого (мокрого) типу потужністю 1 кВт кожен забезпечують нагрів води до 65°С за 103 хвилини.
Теплоізоляція з пінополіуретану забезпечує безпеку корпусу при контакті з людиною і предметами.
Рекомендації щодо проведення монтажних робіт
Роботи з установки, налагодження, первинного запуску і сервісного обслуговування повинен робити кваліфікований майстер.
Установку водонагрівача бажано проводити на капітальних стінах, здатних витримати вагу бака, заповненого водою.
Розташовуйте агрегат максимально близько до основної точки водозабору для нівелювання теплових втрат.
Мінімально рекомендована відстань між бойлером та іншими поверхнями - 50 см.
У ситуаціях, коли тиск в системі водоподачі дорівнює або вище 5 бар необхідна установка редуктора зниження тиску.
Терміни і види технічних робіт
При експлуатації в житлових приміщеннях сервісне обслуговування необхідно робити не рідше ніж 1 раз в 2 роки. Перелік робіт:
Заміна магнієвого анода.
Ревізія внутрішніх поверхонь бака, ТЕНів, муфти і клапанів з подальшим чищенням від нальоту. При необхідності зробіть заміну елементів, що вийшли з ладу.
Ціна Atlantic Vertigo Basic 80 ES-VM0652F220F-B обумовлена високою якістю комплектуючих. Якщо у вас залишилися сумніви, ви можете порівняти кілька моделей і звернутися з питаннями до консультантів, дізнатися їх думки про Atlantic Vertigo Basic 80 ES-VM0652F220F-B.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Atlantic |
| Страна производитель | Грузия |
| Вес | 29 кг |
| Вид ТЭНа | Мокрый |
| Вид водонагревателя | Бойлер |
| Внутреннее покрытие бака | Эмаль |
| Время нагрева воды до 50°С | 103 мин |
| Гарантийный срок | 84 мес |
| Максимальная температура нагрева воды | 65 град. |
| Материал теплообменника | Медь |
| Мощность номинальная | 2 кВт |
| Нагревательный элемент | ТЭНовый |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Объём ёмкости для воды | 65 л |
| Рабочее давление | 8 бар |
| Расположение | Вертикальное |
| Состояние | Новое |
| Способ нагрева | Электрический |
| Способ установки | Настенный |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Форма водонагревателя | Плоский |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 1092 мм |
| Глубина | 280 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 2 |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Магниевый анод | Да |
| Ограничение температуры нагрева | Да |
| Предохранительный сбросной клапан | Да |
| Регулировка температуры | Плавная |
| Способ подачи воды | Напорный |
| Управление водонагревателем | Механическое |
| Ускоренный нагрев | Да |
Информация для заказа
- Цена: 10 489 ₴



