Нова модель від Атлантік - це електричний пристрій накопичувального типу, призначений для нагріву води. Бойлер має плаский сучасний дизайн і призначений для вертикального монтажу.
Купити Atlantic Vertigo Basic 50 ES-VM0402F220F-B рекомендується для:
Житлових приміщень для 1 людини.
Невеликих офісних та інших приміщень при витраті води через змішувачі.
Функції водонагрівача
Можливість вибору температури вручну.
За стандартного режиму вода нагрівається за 70 хв до 65°С.
Є швидкий нагрів за 50 хв.
ЕКО режим - для оптимізації витрат електроенергії в період відсутності користувачів пристрій буде підтримувати температуру води в баку 50°С.
Будова і конструктивні особливості
Два сталевих бака з емальованим внутрішнім покриттям.
2 мідних мокрих ТЕНа загальною потужністю 2 кВт.
2 магнієвих анода.
Експлуатаційні особливості:
Зовнішній механічний регулятор температури розташований на нижній частині бака.
При перепадах напруги або досягнення максимально допустимої температури ТЕНом відбувається спрацьовування теплового захисту терморегулятора.
При нагріванні Н2О може капати вода зі зливного клапана. Це не є поломкою, для її відведення встановіть дренажний шланг.
Рекомендації по установці бойлера
Не встановлюйте прилад на стіни, не здатні витримати вагу бака, заповненого водою, а також в приміщеннях з постійною температурою повітря вище 35°С без можливості провітрювання.
Вибирайте місце для установки максимально близько до основної точки водоспоживання, це знизить тепловтрати при транспортуванні Н2О.
Дотримуйтесь рекомендованої мінімальної відстані до поверхонь, по 50 см з кожної зі сторін для забезпечення швидкого доступу до баку при необхідності виконання технічних робіт.
Не нехтуйте необхідністю установки елементів, що забезпечують безпеку експлуатації: редуктора тиску, запірної арматури, діелектричної муфти, дренажної трубки.
Регулярне сервісне обслуговування - рекомендації
Не рідше 1 разу на 24 місяці необхідно:
Проводити заміну магнієвих анодів.
Очищати поверхні бака, фланця ТЕНа від накипу і осаду.
Перевіряти стан всіх деталей, включаючи фланці, перепускний і запобіжний клапани.
У нашому каталозі представлена тільки оригінальна техніка з кращим співвідношенням якість-ціна. Atlantic Vertigo Basic 50 ES-VM0402F220F-B може ми відправляємо в будь-який куточок країни. Якщо у вас є питання, ви можете задати їх нашим експертам і дізнатися думки про Atlantic Vertigo Basic 50 ES-VM0402F220F-B.
Залишайте відгуки про куплені товари на нашому сайті.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Atlantic |
| Страна производитель | Грузия |
| Вес | 21 кг |
| Вид ТЭНа | Мокрый |
| Вид водонагревателя | Бойлер |
| Внутреннее покрытие бака | Эмаль |
| Время нагрева воды до 50°С | 70 мин |
| Гарантийный срок | 84 мес |
| Максимальная температура нагрева воды | 65 град. |
| Материал теплообменника | Медь |
| Мощность номинальная | 2 кВт |
| Нагревательный элемент | ТЭНовый |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Объём ёмкости для воды | 40 л |
| Подводка | Нижняя |
| Рабочее давление | 8 бар |
| Расположение | Вертикальное |
| Состояние | Новое |
| Способ нагрева | Электрический |
| Способ установки | Настенный |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Форма водонагревателя | Плоский |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 768 мм |
| Глубина | 280 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 2 |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Магниевый анод | Да |
| Ограничение температуры нагрева | Да |
| Предохранительный сбросной клапан | Да |
| Регулировка температуры | Плавная |
| Способ подачи воды | Напорный |
| Управление водонагревателем | Механическое |
| Ускоренный нагрев | Да |
Информация для заказа
- Цена: 9 889 ₴




