Atlantic Steatite Ego – це серія накопичувальних водонагрівачів, а модель VM 100 D400-1-BC 1200W – один з її представників. Прихований сухий ТЕН – основа роботи водонагрівача. Обсяг бака досить великий, а тому скористатися таким варіантом буде зручно сім'ї з 4-х чоловік.
Переваги побудови бака
Бак моделі VM 100 D400-1-BC 1200W сталевий, а значить дуже міцний. У цього міцного матеріалу є перевага-він надовго захищений від негативних проявів корозії за допомогою емальованого покриття. Порівнявши Atlantic Steatite Ego на 100 л з технікою минулих років, можна сміливо зробити висновок, що це вдосконалений варіант. І про це говорять відгуки тих, хто зміг ним скористатися.
Відрізняється техніка Atlantic Steatite Ego відповідністю стандарту ІР24. Це показує, на якому рівні знаходиться волого - і пилезахист. Завдяки цим знанням можна не переживати, що в ваш водонагрівач потрапить сторонній твердий предмет, а цифра 4 позначає, що бризки не будуть розлітатися за межі приладу.
Сталева емальована колба захищає ТЕН, який завдяки цьому не буде безпосередньо взаємодіяти з водою. Як результат, виходить більш якісний нагрів. Ще це сприяє безпеці, адже ТЕН закритого типу захищає від ураження електричним струмом.
Теплоізоляція та безпека
Модель VM 100 D400-1-BC 1200W має об'єм 100 л. Зберігати воду гарячої в такій кількості не так просто. Тому, враховуючи всі думки користувачів, фахівці добре опрацювали питання ізоляції. Так в водонагрівачі стала краще акумулюватися вода, а ось корпус залишається охолодженим.
Безпека теплоізоляції моделі VM 100 D400-1-BC серії Atlantic Steatite Ego забезпечується наявністю пінополіуретану, як основного матеріалу. У ньому відсутній шкідливий фреон (що забруднює середовище навколо себе).
Atlantic Steatite Ego VM 100 D400-1-BC захищений від перегріву, що можливо завдяки термостату. Коли всередині бака підвищується показник температури, то відбувається її фіксація і відключення електроживлення. Не дивно, що такий невеликий елемент, як термостат, дозволяє заощадити на електроенергії до 15%.
Використовуючи Atlantic Ego Steatite 100 VM 100 D400-1-BC 1200W при жорсткій воді, можна не переживати, що в ньому дуже скоро з'явиться іржа або він від цього зламається. Відмінним захистом є магнієвий анод всередині бака.
Гідний варіант
Якщо перед вами постає питання купити Atlantic Ego Steatite на 100 л чи ні, то варто переглянути опис до нього і його характеристики. Коли ви побачите цілісну картину, то вибрати буде легше. Бажаємо вам підшукати водонагрівач, який би і по дизайну, і за характеристиками, і за ціною був би для вас ідеальним. А в цьому допоможуть наші консультанти, які знають все, що вас цікавить. Ціна на Atlantic Steatite Ego VM 100 D400-1-BC вказана на нашому сайті.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Atlantic |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 24 кг |
| Вид ТЭНа | Сухой |
| Вид водонагревателя | Бойлер |
| Внутреннее покрытие бака | Стеклокерамика |
| Гарантийный срок | 96 мес |
| Максимальная температура нагрева воды | 65 град. |
| Мощность номинальная | 1.2 кВт |
| Нагревательный элемент | Керамический |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Объём ёмкости для воды | 100 л |
| Подводка | Нижняя |
| Рабочее давление | 8 бар |
| Расположение | Вертикальное |
| Состояние | Новое |
| Способ нагрева | Электрический |
| Способ установки | Настенный |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 1022 мм |
| Глубина | 451 мм |
| Ширина | 433 мм |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 1 |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Магниевый анод | Да |
| Ограничение температуры нагрева | Да |
| Предохранительный сбросной клапан | Да |
| Регулировка температуры | Плавная |
| Способ подачи воды | Напорный |
| Термометр | Да |
| Управление водонагревателем | Механическое |
Информация для заказа
- Цена: 8 199 ₴
