Atlantic Ego Steatite VM 80 D400-1-BC зміг виручити вже багатьох своїх користувачів. На їхню думку, надійність і практичність цього водонагрівача підтверджена, завдяки сумлінному ставленню виробників. Кожна деталь знаходиться на потрібному місці, а вся конструкція добре опрацьована.
Необхідність водонагрівача і його встановлення
Atlantic Ego Steatite на 80 л підійде для тих, хто в основному не має в будинку гарячої води. Його якість висока, тому це гідний варіант для вибору. До того ж його варто купити в разі використання жорсткої води.
Установка Atlantic Ego Steatite VM 80 D400-1-BC не займає багато часу – головне слідувати інструкції. Для обслуговування приладу немає необхідності багато знати і мати величезні кошти, адже для його експлуатації не потрібні додаткові умови. Про це можна дізнатися з ряду відгуків про товар.
Розміщувати модель VM 80 D400-1-BC серії Atlantic Ego Steatite на стіні потрібно вертикально. Водонагрівач має стандартні розміри, оскільки діаметр бака дорівнює 45 см. В нього вміщається 80 л, які нагріваються сухим ТЕНом потужністю 1200W.
Створений за оригінальною французькою технологією, водонагрівач має гарний дизайн. За відгуками користувачів для такого приладу не складно знайти місце в будинку, так як він здатний вписатися практично в будь-який інтер'єр. Однак пам'ятайте, що Atlantic Ego Steatite вимагає достатньо великої площі.
Методи контролю
Спереду на панелі Atlantic Ego Steatite VM 80 D400-1-BC розташований стрілочний термометр. Надчутливий термостат реагує на відхилення температури всередині бака з точністю до 1 градуса. Це пристосування дає можливість заощадити до 15% коштів на електроенергію.
Характеристики ТЕНа
"Сухий" стеатитовий ТЕН в водонагрівачі створений так, щоб не контактувати з водою. Для цього виробники використовували стеатит і огородили його відповідною колбою зі сталі, що має емальоване покриття. Для додаткового захисту в Atlantic Ego Steatite VM 80 D400-1-BC використовується подовжений магнієвий анод.
Часто через жорстку і неякісну воду в баку з'являється накип і іржа. А ось завдяки такій конструкції ТЕНа вони не з'являться на ньому. Це помітно продовжує термін експлуатації Atlantic Ego Steatite, збільшуючи його в 2 рази. Тому фахівці кажуть, що техобслуговування достатньо проводити раз на два роки.
Трохи про основні характеристики
Внутрішній бак Atlantic Ego Steatite VM 080 D400-1-BC покритий дрібнодисперсною емаллю високої якості. В водонагрівачі довгий час зберігається досить висока температура завдяки теплоізоляції з пінополіуретану. Тому протягом доби може втрачатися лише 5-6 градусів тепла. А от щоб нагріти 80 літрів води до 63 градусів Atlantic Ego Steatite VM 080 D400-1-BC вистачить 210 хвилин.
Ціну на цю модель VM 80 D400-1-BC серії Atlantic Ego Steatite, а також на інші моделі можна знайти на сайті. Ознайомтеся з технікою заздалегідь, детально досліджуючи її характеристики. Тоді ваш вибір буде заснований на реальних фактах і ви не пошкодуєте про нього.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Atlantic |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 21 кг |
| Вид ТЭНа | Сухой |
| Вид водонагревателя | Бойлер |
| Внутреннее покрытие бака | Эмаль |
| Гарантийный срок | 96 мес |
| Максимальная температура нагрева воды | 65 град. |
| Мощность номинальная | 1.2 кВт |
| Нагревательный элемент | Керамический |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Объём ёмкости для воды | 80 л |
| Подводка | Нижняя |
| Рабочее давление | 8 бар |
| Расположение | Вертикальное |
| Состояние | Новое |
| Способ нагрева | Электрический |
| Способ установки | Настенный |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Форма водонагревателя | Цилиндрический |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 860 мм |
| Глубина | 451 мм |
| Ширина | 433 мм |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 1 |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Магниевый анод | Да |
| Ограничение температуры нагрева | Да |
| Предохранительный сбросной клапан | Да |
| Регулировка температуры | Плавная |
| Способ подачи воды | Напорный |
| Термометр | Да |
| Управление водонагревателем | Механическое |
Информация для заказа
- Цена: 7 399 ₴
